Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво фундаментів ангарів

Ціна від 2000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво фундаментів ангарів, як правило, процес нескладний і нетрудомісткий. Використовується або точкова технологія будівництва фундаменту, або залізобетонний ростверк, який згодом служить підставою під плиту підлоги. Такий простий і мінімальний фундамент достатній для такого великого будови за рахунок застосування в якості конструкції будівлі легкого металевого каркаса, а також використання для обшивки профлиста, профнастилу і сендвіч панелей - досить легких і міцних матеріалів заповнення стінових прорізів і покрівлі ангара.

За рахунок застосування при будівництві високоміцних болтів, ангар може бути при необхідності розібрати на окремі елементи, упакований і перевезти на нове місце. Погодьтеся, такий варіант дуже зручний, якщо ваш бізнес постійно змушений змінювати своє географічне положення, бути мобільним і гнучким. Причому на новому місці вам доведеться побудувати лише фундамент під будівлю ангара, а після знову зібрати будинок.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Ангари від нашої компанії легко збираються і розбираються, не втрачаючи при цьому свої експлуатаційні характеристики.

Наша компанія прагне до того, щоб бути першою на ринку проектування та виробництва ангарів з легких зварних металевих конструкцій.

Ми залучаємо до проектування і виробництва лише найкращих фахівців, здійснюємо ретельний контроль якості виробу. Також ми гарантуємо, що кожен виріб, випущений під маркою нашої компанії, пройшло тестування і здатне витримати несприятливі погодні умови того місця, у якому планується експлуатація ангара. Нашим ангару не страшні будь-які погодні і кліматичні умови: ні вітер, ні сонце, ні сніг, ні дощ.

В будь-яких погодних умовах і при будь-яких природних катаклізмів ангари на основі металлокаркаса з вертикальними стінами, ангари склади від нашої компанії будуть надійні і довговічні.

Наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором типу ангара, необхідного саме Вам запропонують готові варіанти або індивідуальне проектування. Телефонуйте в нашу компанію!

Склади, ангари, ангари-промбудівлі, сільськогосподарські ангари, ангари під спортивні споруди, ангари-склади, однопрогонові ангари, ангари односхилі або багатоскатні, з внутрішніми перекриттями або без них, утеплені ангари иангары без утеплення, великі і маленькі ангари - ось далеко не повний список того, що можуть Вам запропонувати наші фахівці.

Замовляючи будівництво ангара в компанії «Winnerstroy», Ви замовите будівництво не просто ангар високої якості, але гарантовано надійне і довговічне будівля, що відповідає всім Вашим вимогам.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам