Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Будівництво фундаментів ангарів

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Будівництво фундаментів ангарів Будівництво

Будівництво фундаментів ангарів, як правило, процес нескладний і нетрудомісткий. Використовується або точкова технологія будівництва фундаменту, або залізобетонний ростверк, який згодом служить підставою під плиту підлоги. Такий простий і мінімальний фундамент достатній для такого великого будови за рахунок застосування в якості конструкції будівлі легкого металевого каркаса, а також використання для обшивки профлиста, профнастилу і сендвіч панелей - досить легких і міцних матеріалів заповнення стінових прорізів і покрівлі ангара.

За рахунок застосування при будівництві високоміцних болтів, ангар може бути при необхідності розібрати на окремі елементи, упакований і перевезти на нове місце. Погодьтеся, такий варіант дуже зручний, якщо ваш бізнес постійно змушений змінювати своє географічне положення, бути мобільним і гнучким. Причому на новому місці вам доведеться побудувати лише фундамент під будівлю ангара, а після знову зібрати будинок.

Ангари від нашої компанії легко збираються і розбираються, не втрачаючи при цьому свої експлуатаційні характеристики.

Наша компанія прагне до того, щоб бути першою на ринку проектування та виробництва ангарів з легких зварних металевих конструкцій.

Ми залучаємо до проектування і виробництва лише найкращих фахівців, здійснюємо ретельний контроль якості виробу. Також ми гарантуємо, що кожен виріб, випущений під маркою нашої компанії, пройшло тестування і здатне витримати несприятливі погодні умови того місця, у якому планується експлуатація ангара. Нашим ангару не страшні будь-які погодні і кліматичні умови: ні вітер, ні сонце, ні сніг, ні дощ.

В будь-яких погодних умовах і при будь-яких природних катаклізмів ангари на основі металлокаркаса з вертикальними стінами, ангари склади від нашої компанії будуть надійні і довговічні.

Наші фахівці допоможуть вам визначитися з вибором типу ангара, необхідного саме Вам запропонують готові варіанти або індивідуальне проектування. Телефонуйте в нашу компанію!

Склади, ангари, ангари-промбудівлі, сільськогосподарські ангари, ангари під спортивні споруди, ангари-склади, однопрогонові ангари, ангари односхилі або багатоскатні, з внутрішніми перекриттями або без них, утеплені ангари иангары без утеплення, великі і маленькі ангари - ось далеко не повний список того, що можуть Вам запропонувати наші фахівці.

Замовляючи будівництво ангара в компанії «Winnerstroy», Ви замовите будівництво не просто ангар високої якості, але гарантовано надійне і довговічне будівля, що відповідає всім Вашим вимогам.

Ангар теплий Холодний ангар

Цiна - от 3500 грн./m2

Цiна - от 2800 грн./m2

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 4.3 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам