Назначити зустріч
Залишити заявку

Виробничі приміщення від фахівців «Winnerstroy» – гарантія якості

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Ні одну виробничу інфраструктуру неможливо уявити без споруд. Також не можна обійтися і одним тільки цехом або складом. Виробничі приміщення – це цілий комплекс будівель, які використовують для складських, побутових і службових потреб, ну і, для управління робочим процесом. Фахівці «Winnerstroy» допоможуть вам створити промислові будівлі та виробничі комплекси, які будуть не тільки гарантовано безпечними, але і будуть сприяти організації ефективного виробничого процесу.

Ціни на проектування промислових будівель

Проектування промислових будівель і споруд для нас – це, перш за все:

Для розробки хорошого проекту важливі навіть дрібниці

Перш ніж приступити до проектування промислових будівель і споруд, наші фахівці обов'язково вивчають всі особливості майбутнього виробництва. Для досягнення позитивного результату корисним буде і взаємодію з головним технологом підприємства. Цей тандем потрібен для того, щоб скласти технологічно-виробничу схему роботи.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Під час розробки проекту промислового об'єкта слід враховувати всі нюанси, які важливі для створення необхідних умов праці.

Особливу увагу під час проектування виробничих приміщень ми приділяємо інженерних мереж. Вони повинні гарантувати ефективну та безперебійну роботу на виробництві. Всі комунікації не повинні заважати роботі і в той же час бути доступними, а це вкрай важливо у випадку поломки. Крім цього, багато часу і уваги ми приділяємо розробці проекту вентиляційної системи для забезпечення належного повітрообміну.

Працюючи над створенням проекту виробничих приміщень, ми обов'язково враховуємо архітектурну специфіку майбутніх будівель. Відмінні риси даних об'єктів – це великі прольоти і високі приміщення.

Обов'язково враховуємо те, що на конструкції будівлі буде надана велика навантаження. Дуже сильно на стан будівлі впливає і обладнання, зокрема, вібраційне та вантажопідйомне. Саме режим роботи цієї техніки наші фахівці будуть враховувати під час проектування каркаса будівлі. Якщо ж, наприклад, у роботі буде задіяно кранове обладнання (наприклад крани консольного/підвісного типу), то будуть зведені незалежні естакади.

Під час розробки проекту дуже важливі і такі параметри, як агресивність виробничого середовища. Обов'язково враховують фахівці і те, чи є можливість виникнення пожежі, наскільки вибухонебезпечно саме виробництво.

Хоч технологічна складова – ключова під час розробки проекту, але не варто забувати і про естетику. Дизайн інтер'єру, оздоблення фасадів промислових об'єктів і споруд повинні бути виконані якісно, зі смаком і так, щоб сприяти продуктивній праці на виробництві, а не дратувати персонал. Саме тому дизайну ми приділяємо увагу ще на стадії проектування майбутнього виробничого комплексу. Для цих робіт використовуємо виключно якісні матеріали, які володіють високими показниками зносостійкості і призначені для тривалої експлуатації. При цьому дані будівельні матеріали повинні бути екологічно безпечними.

Під час розробки проектів виробничих приміщень фахівці «Winnerstroy» діють у відповідності з діючими нормативними документами і сучасним українським законодавством.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(2 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам