Назначити зустріч
Залишити заявку

Зміна призначення землі

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Для того щоб змінювати цільове призначення різних земельних ділянок, потрібно враховувати чимало нюансів. Пропонуємо вам розглянути основні кроки, які слід обов'язково виконати, якщо необхідно провести зміна цільового призначення землі. За умови, що процедура буде здійснена грамотно і відповідно до вимог, призначення землі буде змінено оперативно і без особливих труднощів.

Перший крок полягає в тому, що необхідно писати заяву на дану процедуру, яка обов'язково подається від імені власника. Раніше потрібно було отримувати дозвіл, однак на сьогоднішній день цього робити не потрібно. Підставою для того, щоб розробляти проект облаштування землі, буде служити заява на зміна цільового призначення земельної ділянки, який обов'язково повинен бути завірений у нотаріуса.

Другим кроком, який обов'язково повинен бути проведений, є розробка проекту пристрою землі та його узгодження щодо зміни призначення. Щоб зайнятися розробкою даного проекту потрібно обов'язково звернутися в компанію, яка тісно співпрацює з інженерами та землевпорядниками, або має їх в штаті. Організація «ВИННЕРСТРОЙ», завдяки десятирічному досвіду функціонування на ринку, готова допомогти в даному питанні максимально оперативно та у відповідності з вимогами законодавства.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

переклад землі з ОСГ під забудову, ціна має відмінності в залежності від вибору підрядника, було проведено грамотно, обов'язково враховуйте третій крок. Він полягає в утвердженні розробленого проекту. Відразу після того, як були отримані позитивні висновки, необхідно передати його в місцеві органи управління з метою прохання про затвердження. Даний орган (сільради, міськради і т. д.) приймає рішення про те, відмовити або прийняти проект зміни призначення на сесії.

Четвертий крок – це подача проекту, який змінює цільове призначення землі в Києві, області і всієї Україні в державний кадастровий реєстратор. Це необхідно для того, щоб внести дані про всі зміни у ДЗК. На даному етапі потрібно отримати витяг, який буде підтвердженням того, що призначення ділянки землі було змінено на законних підставах. Варто зазначити, що на даний момент оплата таких послуг в ДЗК не проводиться.

Останній, п'ятий крок в цій процедурі – це свідоцтво про право власності на земельну ділянку, який був змінений в плані призначення. Для цієї мети потрібно звернутися в управління державної реєстраційної служби. Після того як будуть подані всі необхідні документи, протягом 14 діб реєстратор видасть вам свідоцтво, в якому буде вказана зміна цільового призначення земельної ділянки Київ або в іншому місті.

Як бачите, процес досить витратний в плані часу, однак у зайнятих людей завжди є вихід із ситуації – звернутися в компанію «ВИННЕРСТРОЙ». Ми допоможемо вам реалізувати дану задачу за короткі терміни згідно з чинними вимогами, щоб вам не довелося турбуватися про можливості відмови.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам