Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування висотних будинків

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Київ – сучасне місто, що динамічно розвивається, тому інвестування в проектування висотних будинків – вигідну захід. З кожним роком кількість жителів у столиці України збільшується, відповідно, потреба у житло підвищується. Проектування висотних житлових будинків повинно виконуватися дуже ретельно, щоб забезпечити непорушність і довговічність конструкції.

Компанія «Winnerstroy» пропонує послуги з проектування багатоповерхових житлових і нежитлових споруд. Ми володіємо достатнім досвідом, необхідним обладнанням та кваліфікованими кадрами для реалізації проекту будь-якої складності.

Особливості проектування висотної будівлі

До сучасних будівель висуваються особливі вимоги: безпека і комфорт – пункти, що не терплять компромісів. А унікальна архітектура, незвичайний екстер'єр зроблять споруда помітним на тлі одноманітних типових будівель.

Перш ніж проектувальник приступить до своєї безпосередньої завдання, вибирається клас споруди: еліт, бізнес, комфорт та економ. На стадії проектування висотних будівель також підбираються оптимальні несучі конструкції: коробчата, рамно-связевая, ствольна, каркасна. На вибір впливають функції, висота будинку, характер грунту, погодні умови, сейсмічність.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Проектування висотних будівель як мистецтво

Створення проекту споруди – багатогранний процес. По-перше, споруда повинна ідеально вписуватися в загальну архітектуру Києва, не вибиваючись із загального ансамблю. По-друге, комплекс повинен бути зручний для власників житла, мати зручну транспортну розв'язку і інфраструктуру поруч. По-третє, успішність конструкції залежить від безпеки споруди, узгодженості з будівельними нормами і нормативами.

Розробляючи схему, фахівці передбачають дитячі майданчики, спортивні зони, гостьові парковки і ділянки для розміщення сміттєзбиральних контейнерів. Сучасний столичний комплекс оснащений також під'їзними шляхами для пожежних авто, закритих паркінгів, до експлуатованих дахів.

За роки роботи наша команда оволоділа мистецтвом проектування висотних будівель досконало. Ми пишаємося тим фактом, що наші будинки приклад надійності і незвичайної архітектури Києва та України.

Проектування висоток від «Winnerstroy»

Одним з компонентів інвестування є проектування висотних будівель. Розглядаючи процес розробки проекту будинку з позиції інженерії, він являє собою ланцюжок інженерних розрахунків і складених на їх основі креслень.

чи Можна зробити так, щоб у нинішніх українських реаліях проектування висотних будинків не стало для інвестора-забудовника випробуванням, повним ризиків, непередбачених витрат і невизначених термінів завершення? Можна, вибравши авторитетного і перевіреного проектувальника!

Компанія «Winnerstroy» – надійний проектувальник. Довірте нам створення проекту споруди і всі роботи будуть виконані на гідному рівні. З нами ви зекономите гроші та час.

Переваги співпраці з нами:

Проектування висотних будинків від компанії «Winnerstroy» – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахування побажань і норм. Ви приходите до нас з ідеєю майбутньої будівлі, а йдіть – з продуманим до найдрібніших деталей проектом.

Щоб уточнити інформацію про перелік та вартість послуг, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на виконання проектування.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам