Назначити зустріч
Залишити заявку

Отримання містобудівних умов та обмежень

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Щоб приступити до проектування об'єктів під забудову, необхідно враховувати наявність всіх необхідних документів. Не менш важливим кроком, без якого у вас не буде права будувати будівлю або споруду, є отримання таких аспектів, як містобудівні умови і обмеження забудови. Однак якщо ви плануєте провести будівництво житлових будинків до 300 квадратних метрів або господарські споруди, то такого дозволу отримувати не потрібно. Для всіх інших випадків цей крок стає обов'язковим проходження.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Містобудівні обмеження та умови діють з моменту спорудження і до закінчення будівництва навіть у тих випадках, коли в права вступає інший замовник. Іншими словами, містобудівні умови в Києві і області є необхідним документом, який включає в себе ряд вимог в плані архітектури і проектування. До таких належать вимоги щодо будівництва, щільності, поверховості і т. д. Видає дану документацію ДГА (департамент містобудування/архітектури). Щоб отримати умови і обмеження, вам обов'язково необхідно надати такий пакет документів:

Як правило, містобудівні умови і обмеження забудови видаються у двох примірниках. Це потрібно для того, щоб перший зберігався у органів, а другий документ – у самого замовника. Цінова політика послуг залежить від багатьох факторів, однак звернувшись в компанію «ВИННЕРСТРОЙ» ви зможете істотно знизити фінансові витрати. Наша компанія пропонує такі послуги, як проведення консультації з приводу отримання документа, підготовка, збір необхідної документації, представлення ваших інтересів і, безпосередньо, отримання за доступною вартості. Таким чином, вам не потрібно буде витрачати багато часу на те, щоб збирати документи, стояти в чергах і переплачувати. Якщо ви не знаєте, як отримати містобудівні умови та обмеження самостійно – краще зверніться до професіоналів.

Фахівці компанії «ВИННЕРСТРОЙ» пропонують комплексний і професійний підхід до даного питання. За короткий термін будуть проведені всі необхідні процедури «під ключ», або окремо, що залежить від ваших вимог. Крім того, ми пропонуємо і інші послуги, пов'язані з оперативним отриманням дозвільних документів на будівництво та рішення інших юридичних питань у відповідності з законами. Зверніть увагу, що зв'язатися з представником компанії ви зможете зручним для вас способом – за допомогою подачі заявки онлайн на сайті або за номером телефону.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам