Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування будинків таунхаусів

Ціна від 150грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Таунхауси – це архітектурне рішення, яке користується великою популярністю в Європі. Ці малоповерхові будинки з невеликою кількістю квартир за кордоном заселяють вже не перший десяток років. У нашій країні вони з'явилися не так давно, але їх популярність зростає з року в рік.

Таунхауси від «Winnerstroy» - це будинки, які володіють цілим рядом особливостей, які є одночасно і достоїнствами. Так, наприклад, такі будівлі можуть бути зблокованій спорудою, в якій – загальні схеми комунікацій. Все це дозволяє економити кошти на будівельні матеріали, так і на забудовуваної площі земельних ділянок.

Хоч таунхауси не так давно з'явилися на території України, все ж наші фахівці мають досвід проектування таких житлових будівель. У нашій «скарбничці» - успішне проектування цілих селищ, які складаються як із зблокованих таунхаусів, так і з окремо розташованих будинків.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Компанія «Winnerstroy» сьогодні може запропонувати як типове рішення для вашого таунхауса, так і індивідуальне проектування котеджів. Обов'язково будь-яке з цих рішень буде економічно вигідним і комфортним. Монотонність і однотипність в екстер'єрі – це не про наших проектах. Ми пропонуємо унікальні, красиві і гармонійні рішення для таунхаусів і котеджів.

Особливості проектування таунхаусів

Комплекс комфортних малоповерхових будинків, які поєднуються один з одним бічними стінами, відрізняються від інших звичних наших будівель тим, що:

Компанія «Виннерстрой» пропонує проектні рішення таунхаусів різного класу. Це можуть бути як економ-, так і елітні рішення.

Хоч проектні рішення можуть бути різноманітними, все ж такі житлові будинки повинні зводитися за схожим вимогам. Для таунхаусів характерна стандартизація об'ємно-планувальних робіт:

Проектні роботи «Winnerstroy» проходять усі стадії від ескізу до робочої документації. На кожному етапі узгоджуються архітектурні, інженерно-технічні та конструктивні рішення з дозвільними органами та замовником. Все це буде затверджено в технічному завданні.

Якщо ви вирішили звести таунхаус, то зможете розраховувати на те, що заощадите не тільки на самому будівництві, але і на розробці проектів. Останнє стає можливим за рахунок того, що часто застосовується типізація проектів. Розроблений проект можна застосувати повторно.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам