Назначити зустріч
Залишити заявку

Індивідуальне проектування будинків і котеджів

Ціна від 200грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування будинків – це перший крок будь-якого будівництва, і перш ніж буде закладено фундамент, вашого майбутнього будинку доведеться пройти довгий шлях опрацювання архітектури та інженерних розрахунків. Ви хочете стати власником гарного, міцного і довговічного будинку? Звертайтеся до нас! У нашому каталозі великий вибір готових ліцензованих проектів будинків – плід копіткої роботи художників-архітекторів, конструкторів та спеціалістів з сучасним матеріалам. У готових проектах врахована кожна дрібниця:

За додаткову плату в будь-проект можуть бути внесені зміни згідно з бажанням замовника.

В числі надаваних нами послуг присутній індивідуальне проектування котеджів

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Котеджне будівництво все більше входить в моду. Кожен хоче мати гарний просторий будинок, якій гармонійно впишеться в ландшафт, вмістить всіх членів сім'ї і не буде схожий ні на одну з сусідніх будівель. Час однотипних будинків-клонів закінчилося. Тепер у вас є можливість побудувати котедж в підлогою згідно з власними уподобаннями, орієнтуючись виключно на свій смак.

Часто, задумуючи будівництво котеджу згідно своїм уявленням, обиватель схильний покладатися на власні сили. Так вже історично склалося, що вибираючи з двох варіантів: зробити самому або заплатити компетентної людини (організації), ми частіше вибираємо перше. Проте слід розуміти, що при такому підході неможливо уникнути конструктивних помилок, які в підсумку можуть вилитися у величезну додаткову статтю витрат, адже переробляти набагато складніше, ніж спочатку будувати правильно.

Створення індивідуального проекту будинку – це поле діяльності професіоналів. Така робота припускає наявність обширної бази знань і досвіду. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте грамотно складений проектний план, в якому будуть враховані всі архітектурні та конструктивні особливості майбутнього котеджу. Але найголовніше: він буде повністю відповідати вашим побажанням!

Індивідуальне проектування будинків – один з основних видів нашої діяльності. Ми вважаємо, що приватний будинок – це найкращий варіант для кожної людини. З ним не можна порівняти навіть саму комфортабельну квартиру у новенькій багатоповерхівці.

 

Безперечні плюси індивідуального будинку:

Сучасні технології дозволяють зробити такий будинок комфортабельним, теплим, обладнаних системами життєзабезпечення і нічим не поступається упорядкованого міському житлу. Він може бути підключений до центрального водопостачання та каналізації, або працювати автономно.

Ми надаємо послуги з будівництва будинків у Києві, а також співпрацюємо з будівельними організаціями особисто і віддалено. Ви можете замовити проект будинку незалежно від того, в якій частині країни ви проживаєте. Вам буде вислано паспорт проекту, що включає всю необхідну документацію, адаптований для вашого регіону. До ваших послуг типові проекти будинків:

При замовленні індивідуального проекту будинку, з вами буде працювати особистий консультант, який погодить з вами всі питання і буде тримати в курсі етапів роботи над вашим проектом.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам