Замовити дзвінок
Проектно будівельна
компанія
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Індивідуальне проектування будинків і котеджів

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Індивідуальне проектування будинків і котеджів Проектування

Проектування будинків – це перший крок будь-якого будівництва, і перш ніж буде закладено фундамент, вашого майбутнього будинку доведеться пройти довгий шлях опрацювання архітектури та інженерних розрахунків. Ви хочете стати власником гарного, міцного і довговічного будинку? Звертайтеся до нас! У нашому каталозі великий вибір готових ліцензованих проектів будинків – плід копіткої роботи художників-архітекторів, конструкторів та спеціалістів з сучасним матеріалам. У готових проектах врахована кожна дрібниця:

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Індивідуальне проектування будинків і котеджів Проектування

 • тип фундаменту для кожного виду грунту;
 • продумане планування;
 • розрахунок автономної системи опалення, або можливість підключення до міських систем;
 • кількість і орієнтовна вартість матеріалів;
 • інженерні комунікації.

За додаткову плату в будь-проект можуть бути внесені зміни згідно з бажанням замовника.

В числі надаваних нами послуг присутній індивідуальне проектування котеджів

Котеджне будівництво все більше входить в моду. Кожен хоче мати гарний просторий будинок, якій гармонійно впишеться в ландшафт, вмістить всіх членів сім'ї і не буде схожий ні на одну з сусідніх будівель. Час однотипних будинків-клонів закінчилося. Тепер у вас є можливість побудувати котедж в підлогою згідно з власними уподобаннями, орієнтуючись виключно на свій смак.

Часто, задумуючи будівництво котеджу згідно своїм уявленням, обиватель схильний покладатися на власні сили. Так вже історично склалося, що вибираючи з двох варіантів: зробити самому або заплатити компетентної людини (організації), ми частіше вибираємо перше. Проте слід розуміти, що при такому підході неможливо уникнути конструктивних помилок, які в підсумку можуть вилитися у величезну додаткову статтю витрат, адже переробляти набагато складніше, ніж спочатку будувати правильно.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Індивідуальне проектування будинків і котеджів Проектування  Створення індивідуального проекту будинку – це поле діяльності професіоналів. Така робота припускає наявність обширної бази знань і досвіду. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте грамотно складений проектний план, в якому будуть враховані всі архітектурні та конструктивні особливості майбутнього котеджу. Але найголовніше: він буде повністю відповідати вашим побажанням!

Індивідуальне проектування будинків – один з основних видів нашої діяльності. Ми вважаємо, що приватний будинок – це найкращий варіант для кожної людини. З ним не можна порівняти навіть саму комфортабельну квартиру у новенькій багатоповерхівці.

 

Безперечні плюси індивідуального будинку:

 • відсутність сусідів за стінкою;
 • наявність власної ділянки;
 • близькість до природи.

Сучасні технології дозволяють зробити такий будинок комфортабельним, теплим, обладнаних системами життєзабезпечення і нічим не поступається упорядкованого міському житлу. Він може бути підключений до центрального водопостачання та каналізації, або працювати автономно.

Ми надаємо послуги з будівництва будинків у Києві, а також співпрацюємо з будівельними організаціями особисто і віддалено. Ви можете замовити проект будинку незалежно від того, в якій частині країни ви проживаєте. Вам буде вислано паспорт проекту, що включає всю необхідну документацію, адаптований для вашого регіону. До ваших послуг типові проекти будинків:

 • з цегли;
 • з пенобетоных блоків;
 • з клеєного бруса;
 • легкі каркасні конструкції.

При замовленні індивідуального проекту будинку, з вами буде працювати особистий консультант, який погодить з вами всі питання і буде тримати в курсі етапів роботи над вашим проектом.

Ціна від 50 грн / м2

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам