Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Індивідуальне проектування будинків і котеджів

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Індивідуальне проектування будинків і котеджів Проектування

Проектування споруд являє собою необхідний етап будівництва. Перед закладкою фундаменту необхідно враховувати те, що доведеться витратити чимало часу для розробки архітектурних та інженерних особливостей. Бажаєте володіти не лише естетичним, але й безпечним, довговічним будинком? Тоді вам слід звернутися до нас вже сьогодні! Каталог нашої компанії включає в себе широкий вибір готових проектів з ліцензією. Це велика робота архітекторів, конструкторів та інших фахівців. У проектах враховуються навіть самі дрібні деталі, і не тільки:

 • тип фундаменту вибирається індивідуально;
 • ретельно продумане планування приміщень;
 • можливість автономного опалення, або підключення до вже існуючих міських комунікацій;
 • цінова політика і наявність будматеріалів;

За додаткову плату в будь-проект можуть бути внесені зміни згідно з бажанням замовника.

В числі надаваних нами послуг присутній індивідуальне проектування котеджів

Котеджне будівництво все більше входить в моду. Кожен хоче мати гарний просторий будинок, якій гармонійно впишеться в ландшафт, вмістить всіх членів сім'ї і не буде схожий ні на одну з сусідніх будівель. Час однотипних будинків-клонів закінчилося. Тепер у вас є можливість побудувати котедж в підлогою згідно з власними уподобаннями, орієнтуючись виключно на свій смак.

Часто, задумуючи будівництво котеджу згідно своїм уявленням, обиватель схильний покладатися на власні сили. Так вже історично склалося, що вибираючи з двох варіантів: зробити самому або заплатити компетентної людини (організації), ми частіше вибираємо перше. Проте слід розуміти, що при такому підході неможливо уникнути конструктивних помилок, які в підсумку можуть вилитися у величезну додаткову статтю витрат, адже переробляти набагато складніше, ніж спочатку будувати правильно.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Індивідуальне проектування будинків і котеджів Проектування  Створення індивідуального проекту будинку – це поле діяльності професіоналів. Така робота припускає наявність обширної бази знань і досвіду. Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте грамотно складений проектний план, в якому будуть враховані всі архітектурні та конструктивні особливості майбутнього котеджу. Але найголовніше: він буде повністю відповідати вашим побажанням!

Індивідуальне проектування будинків – один з основних видів нашої діяльності. Ми вважаємо, що приватний будинок – це найкращий варіант для кожної людини. З ним не можна порівняти навіть саму комфортабельну квартиру у новенькій багатоповерхівці.

 

Безперечні плюси індивідуального будинку:

 • відсутність сусідів за стінкою;
 • наявність власної ділянки;
 • близькість до природи.

Сучасні технології дозволяють зробити такий будинок комфортабельним, теплим, обладнаних системами життєзабезпечення і нічим не поступається упорядкованого міському житлу. Він може бути підключений до центрального водопостачання та каналізації, або працювати автономно.

Ми надаємо послуги з будівництва будинків у Києві, а також співпрацюємо з будівельними організаціями особисто і віддалено. Ви можете замовити проект будинку незалежно від того, в якій частині країни ви проживаєте. Вам буде вислано паспорт проекту, що включає всю необхідну документацію, адаптований для вашого регіону. До ваших послуг типові проекти будинків:

 • з цегли;
 • з пенобетоных блоків;
 • з клеєного бруса;
 • легкі каркасні конструкції.

При замовленні індивідуального проекту будинку, з вами буде працювати особистий консультант, який погодить з вами всі питання і буде тримати в курсі етапів роботи над вашим проектом.

Ціна від 50 грн / м2

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 голосов, в среднем: 4 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам