Назначити зустріч
Залишити заявку

Реконструкція громадських будівель

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Реконструкція громадських будівель – затребувана послуга, особливо у великих містах. У столиці, куди щорічно приїжджають тисячі туристів, багато громадські будівлі не відповідають пропонованим до них сучасним вимогам щодо функціональності, технічної оснащеності, безпеки, екологічності.

Компанія «Winnerstroy» пропонує послуги з реконструкції будівель громадського призначення. Нами накопичений якісний практичний досвід з модернізації кінотеатрів, лікарень, ТРЦ, офіційних установ і адміністративних центрів. Додайте до досвіду високу кваліфікацію майстрів і сучасні технології, і ви отримаєте надійного виконавця, який виконає реконструкцію спортивних споруд точно в термін і з дотриманням усіх норм.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Особливості реконструкції громадських будівель

Перш ніж фахівці приступлять до реконструкції будівель (громадського харчування, шкіл, лікарень або спортивного призначення) слід, по-перше, визначитися з новим призначенням будівлі, а, по-друге, з планованим кількістю відвідувачів. Початковий статус може змінитися або залишитися колишнім, але за цими даними «ув'язуються» габарити майбутніх прибудов, поверховість, площа і т. д.

В залежності від ступеня морального старіння або руйнування майстри приймають рішення про повну або часткову реконструкції будівлі магазину. У процесі повної перекваліфікації проводиться цілий комплекс робіт: укріплення фундаменту, заміна покрівлі, внутрішня і зовнішня обробка, демонтаж, заміна інженерних мереж і т. д. При частковій реконструкції будівель магазинів виконується один чи кілька видів роботи (наприклад, розширення або перепланування приміщень).

Етапи реконструкції будівель шкіл, адміністративних споруд, поліклінік

У ході реконструкції громадських будівель враховуються будівельні вимоги і правила безпеки. Черговість етапів відіграє важливу роль, тому при реконструкції будівель шкіл перелік дій такий:

При реконструкції будівель громадського харчування з метою підвищення комфорту і безпеки оптимізується внутрішній простір, вдосконалюється вентиляція, опалення, системи протипожежної безпеки.

Замовити реконструкцію спортивних споруд, освітніх і медичних будівель можна в компанії «Winnerstroy». Ми виконуємо всі етапи робіт з перетворення приміщень будь-якої спрямованості та аварійності. Гарантуємо якісний результат, оперативність і пропонуємо вигідні ціни на послуги.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам