Назначити зустріч
Залишити заявку

Торговельні кіоски

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Компанія Winnerstroi пропонує виготовлення кіосків різної конфігурації (кіоск для виробництва та продажу харчових виробів, павільйон, кіоск для торгівлі пресою і т. д.) та будь-якого ступеня складності.

Як відомо, кіоск, павільйон або кіоск – вигідний варіант для організації початкового етапу підприємництва. Також кіоски представляють собою потужний маркетинговий інструмент, здатний тривалий час підтримувати інтерфейс інтерес до продукту або послуги. Ми пропонуємо виготовлення кіосків в найкоротші терміни і на вигідних для замовника умовах.
Виготовлення кіосків може здійснюватися як за кресленнями замовників, так і по готових напрацювань компанії. Замовлений кіоск або ларьок виробляють на основі жорсткого металевого каркаса, який не боїться багаторазових переїздів і переміщень.

Кіоски виробляються повністю під ключ, сюди включається, в стандартному варіанті:

Конфігурація, наповнення, зовнішня і внутрішня обробка може бути змінена за бажанням замовника.

Щоб купити кіоск в Києві, Вам потрібно всього лише заповнити форму Замовлення розрахунку" або просто зателефонувати нам.

Доставка

Виконуємо доставку і встановлення кіоску на заздалегідь підготовлений фундамент або на блоки в рівень. Доставка павільйону обговорюється окремо (на її вартість впливає відстань, кількість одночасно перевозяться кіосків).

Доставка оплачується окремо. В залежності від умов використовуються різні види автотранспорту - бортова автомашина, вантажна автомашина з маніпулятором, вантажний автомобіль підвищеної прохідності. Для головного каркаса використовуються профільні труби Зовнішня обробка може бути виконана з профільованого листа, композитних алюмінієвих панелей типу " Еко-Бонд, або з алюмінієвих рейкових систем.Ця версія статично розрахована для випадків вітрового навантаження. МАФ часто розміщується поруч з торговими центрами і навіть роздрібними продуктовими магазинами, тому:

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(3 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам