Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Торговельні кіоски

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Торговельні кіоски Iнші розділи

Компанія Winnerstroy пропонує виготовлення кіосків різної конфігурації (кіоск для виробництва та продажу харчових виробів, павільйон, кіоск для торгівлі пресою і т. д.) та будь-якого ступеня складності.

 

Як відомо, кіоск, павільйон або кіоск – вигідний варіант для організації початкового етапу підприємництва. Також кіоски представляють собою потужний маркетинговий інструмент, здатний тривалий час підтримувати інтерфейс інтерес до продукту або послуги. Ми пропонуємо виготовлення кіосків в найкоротші терміни і на вигідних для замовника умовах.
Виготовлення кіосків може здійснюватися як за кресленнями замовників, так і по готових напрацювань компанії. Замовлений кіоск або ларьок виробляють на основі жорсткого металевого каркаса, який не боїться багаторазових переїздів і переміщень.

Кіоски виробляються повністю під ключ, сюди включається, в стандартному варіанті:

 • Зварний металевий каркас, що складається з труб різного перерізу (50х50х3; 25x40x3; 40x80x3; 20х20х3), в основі лежить швелер 12
 • Зовнішня обробка: Профільований лист (Колір на вибір замовника), Козирок -на вибір: Прокачаний проф. лист або не прокачаний проф. лист (Колір на вибір замовника)
 • Внутрішнє оздоблення: Стіни - вагонка (шовна або без шовна на вибір, колір на вибір замовника)
 • Електрика: електрична розводка, розетки, вимикачі, лічильник, автомати, світильники з лампами денного світла, точкові світильники (підсвічування фриза зовнішня)
 • Утеплення: У стінах використовується пінопласт 50 мм, плівки гідро - та паробар'єру. У стелі мін. вата ISOVER, плита ДСП, дошка 25 мм. Підлога - дошка для підлоги 25 мм, плита ДСП, лінолеум.
 • Вікна Двері: До вартості додаються окремо, залежно від їх кількості і розмірів (Вікна ПВХ з 1 або 2-х камерним скло пакетом, двері на вибір - ПВХ або металеві)

Конфігурація, наповнення, зовнішня і внутрішня обробка може бути змінена за бажанням замовника.

Щоб купити кіоск в Києві, Вам потрібно всього лише заповнити форму Замовлення розрахунку" або просто зателефонувати нам.

Доставка

Виконуємо доставку і встановлення кіоску на заздалегідь підготовлений фундамент або на блоки в рівень. Доставка павільйону обговорюється окремо (на її вартість впливає відстань, кількість одночасно перевозяться кіосків).

Доставка оплачується окремо. В залежності від умов використовуються різні види автотранспорту - бортова автомашина, вантажна автомашина з маніпулятором, вантажний автомобіль підвищеної прохідності. Для головного каркаса використовуються профільні труби Зовнішня обробка може бути виконана з профільованого листа, композитних алюмінієвих панелей типу " Еко-Бонд, або з алюмінієвих рейкових систем.Ця версія статично розрахована для випадків вітрового навантаження. МАФ часто розміщується поруч з торговими центрами і навіть роздрібними продуктовими магазинами, тому:

 • заходи пожежної безпеки, закладені при будівництві кіоску, не можуть бути зайвими;
 • при будівництві МАФ(ів) важливо уявляти, яким видом транспорту він буде доставлятися.
Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам