Назначити зустріч
Залишити заявку

Дім із дерев’яною структурою

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Людині, яка хоче обзавестися власним будинком, сучасний будівельний ринок запропонує масу варіантів. Хтось буде акцентувати увагу на камені, інші – на зрубі, а ми зробимо максимально вигідне, оптимальне та ефективне пропозиція – каркасні будинки по канадській технології.

Особливості каркасних будівель і споруд вже широко відомі практично в кожному куточку земної кулі. Настав час про них дізнатися і нашим співвітчизникам. Каркасний будинок за канадською технологією це:

Будівництво каркасного будинку

Каркасні будівлі збирають на малозаглубленном фундаменті. Використовують цю технологію під час будівництва невеликих готелів і баз відпочинку, котеджних селищ.

Сам процес будівництва каркасних будинків досить простий і маловитратний по часу. Спочатку наші фахівці розроблять проект. Це може бути як типове рішення, так і абсолютно індивідуальний підхід. Ми допоможемо вам максимально комфортно і з користю розпланувати простір в будинку.

Далі – черга за виготовленням архітектурних елементів, з яких буде збудований будинок. Так, будівництво каркасних будинків передбачає використання соснового бруса, з якого виготовляють каркас. Після того, як каркас і покрівля готові, конструкцію майбутнього будинку обтягують ветробарьером, для обшивки стін використовують блок-хаус, або імітацію бруса, або необрізну дошку. Для теплоізоляції стіни будинку наповнюють різним матеріалом. Наші фахівці рекомендують використовувати мінеральну вату. Зібрати швидкомонтовані каркасні будинки можна протягом двох місяців і при цьому не потрібно задіяти ні важку техніку, ні армію робітників.

 

Каркасні будинки - переваги

Якщо ви вирішили побудувати власний каркасний будинок разом з «Winnerstroi», то ви гарантовано отримуєте цілий ряд переваг:

Ціна каркасного будинку

Компанія «Winnerstroi» зводить каркасні будинки по канадській технології у Києві та області. Нашими послугами вже скористалися десятки замовників – і вони залишилися задоволені. Багато в чому на рішення будувати разом з нами впливала лояльна цінова політика. Так, в середньому за 100 м2 житла потрібно буде заплатити 55000$.

Ми допоможемо здійснити вашу мрію швидко і за доступною ціною! Будуйте разом з нами!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам