Назначити зустріч
Залишити заявку

Технічний нагляд

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будь-який проект, незалежно від його масштабів і типу, при неправильному будівництві та недотриманні певних правил може призвести до відсутності бажаного результату або провалу, що несе за собою фінансові втрати. Якщо ви бажаєте убезпечити себе від подібної проблеми і інших негативних наслідків – будівельний технічний нагляд стане на допомогу. У більшості випадків замовник не є будівельником і не може розуміти всі тонкощі роботи, і з цієї причини багато стикаються з недобросовісною роботою. Саме організація технічного нагляду проведе цілий комплекс заходів, завдяки яким ви будете впевнені в тому, що:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

У замовника є можливість запросити фахівця незалежно від того, на якій стадії знаходиться будівництво об'єкта. Однак найкраще рішення для тих, хто віддає перевагу якості – це будівельний контроль на початковому етапі (від складання проектних документів) і до завершення будівництва. На практиці відомо, що залучення стороннього спеціаліста, який має кваліфікацію, допомагає економити понад тридцять відсотків! Ця вигода необхідна не тільки фізичним особам, але і компаніям, які займаються організацією будівництва.

Варто відзначити, що інспектор технагляду (або багато інспекторів) працюють на об'єкті щодня, і в їх обов'язки входить широкий спектр дій. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» пропонує вам скористатися даною послугою, яка включає в себе такі обов'язкові процеси:

Незалежний технічний нагляд у Києві та області – це краще рішення для повноцінного контролю всіх процесів: від проектування до завершальних етапів побудови. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» працює в даному напрямку більше 10 років, що дає можливість надавати професійні послуги з технагляду з гарантією.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам