Назначити зустріч
Залишити заявку

Надбудова поверхів

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Популярною послугою серед замовників в області реконструкції нерухомості, є надбудови додаткових поверхів. Потреба вирішення даної задачі виникає в тих випадках, коли необхідно збільшити розмір корисної площі будівлі. В умовах великих міст дана можливість може стати єдиною, оскільки інші рішення не підходять в силу певних причин. Дуже часто зміна конструкції будівлі необхідно тоді, коли потрібно змінити призначення споруди. Наприклад, при переході будівлі з адміністративного у виробниче – може знадобитися подібна послуга. В якості варіанту надбудови може проводитись робота по покрівельної реконструкції або надбудова мансардного поверху. Дане рішення вирішить такі завдання, як збільшення площі конструкції і капітальне ремонтирование покрівельної поверхні.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

В залежності від того, яка особливість споруди, надбудова може проводитися з додатковими роботами, які спрямовані на посилення. Необхідність посилення, як правило, визначають за допомогою ретельного попереднього обстеження споруди. Щоб надбудова будинку проводилася у відповідності з встановленими правилами і нормами, необхідно обов'язково розробити проект реконструкції. На практиці звичайну будівлю і надбудова одного поверху проводиться без необхідності посилення, оскільки фундамент має гарну міцність. У момент надбудови поверхів застосовується кілька типів схем конструкції, основні з яких:

Перший спосіб є вигідним з фінансової та практичної точки зору, а також відрізняється надійністю. Однак, судячи по багаторічній практиці, металеві конструкції стають більш надійними і виступають в якості основних компонентів при надбудові.

Надбудова поверху: замовити в Києві

Якщо ви тривалий час шукаєте підрядника, щоб провести надбудову поверху – ви потрапили за адресою. Компанія «ВIННЕРСТРОЙ» працює в даному напрямку вже більше десяти років, що дає можливість використовувати самі передові технології, гарантія відмінний результат. Крім того, ми розуміємо, що неспеціаліст може погано розбиратися в подібних процесах, тому на кожному етапі роботи ми проводимо детальну консультацію на безкоштовній основі. Інженери з високою кваліфікацією від компанії «ВIННЕРСТРОЙ» нададуть будь-яку допомогу замовнику, яка пов'язана з необхідністю модернізації або посилення об'єкта.

Ми пропонуємо оперативне виконання робіт на професійному рівні. Цінова політика послуги надбудова поверху в Києві і області залежить від обсягів робіт, проте в нашій компанії вона прийнятна для кожного. Якщо у вас є питання або ви бажаєте отримати докладну інформацію у плані доцільності проведення надбудови – звертайтеся до фахівців компанії «ВIННЕРСТРОЙ» по телефону або онлайн, заповнивши коротку форму на сайті, вже зараз.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам