Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Проектування будівель і багатоповерхових житлових будинків

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування будівель і багатоповерхових житлових будинків Проектування

Заключним етапом процесу будівництва споруд, будинків житлового типу, ТЦ, готелів, автомийок та інших приміщень є проектування. Фахівці нашої компанії ретельно проводять всі необхідні процедури з проектування з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Звернувшись в «Виннерстрой», ви зможете бути впевнені в індивідуальному підході. Наша компанія відрізняється від конкурентів тим, що ми вміємо слухати клієнта і давати чіткі роз'яснення в питаннях проектування і інших процесах будівництва.

Ціни на проектування будівель і споруд

 • Генеральний план, архітектурні вирішення, конструкції будівельні від 60 грн/м2
 • К/М А/Р К/Ж від 40 грн/м2
 • Інженерні мережі від 40 грн/м2

Що ми проектуємо

Нашим клієнтам ми пропонуємо цілий комплекс послуг. На озброєнні у фахівців «Winnerstroy» великий досвід роботи та індивідуальний підхід до створення проектних рішень для:

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування будівель і багатоповерхових житлових будинків Проектування

 • багатоповерхових будівель, у тому числі багатоквартирних житлових будинків;
 • будинків таунхаус, одноповерхових житлових будинків та модульних будівель,
 • ангарів, овоче-, зерносховищ, складів та інших будівель сільськогосподарського призначення;
 • офісних будівель і торгово-розважальних центрів,
 • автосалонів, СТО та автомийок, павільйонів,
 • виробничих приміщень.

Проектування будинків, будівель та споруд проводиться з використанням нових технологій, а конструктивні рішення в розробці документації використовуються перевірені та ефективні. Не виняток – і застосування сучасного апаратно-технологічного обладнання. Все це гарантує, що спроектовані нашою компанією будівлі будуть надійними і естетичними.

Наші проектні підрозділи не тільки оперативно обмінюються інформацією між собою за допомогою найсучаснішого програмного забезпечення, але і постійно перебувають на зв'язку з замовником. А це гарантує, що всі його побажання будуть враховані максимально швидко і внесені в проект в стислі терміни.

Інженери-проектувальники, архітектори компанії «Winnerstroy» в кожен проект вкладають душу, нестандартне мислення і ексклюзивні пропозиції. При цьому наш замовник завжди буде знати і розуміти, куди і навіщо він витрачає свої гроші.

Як ми проектуємо

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування будівель і багатоповерхових житлових будинків Проектування  Звернувшись в компанію «Winnerstroy», замовник може розраховувати на повний цикл проектних робіт, в якому на кожному етапі обов'язково будуть враховані всі особливості майбутнього об'єкта і побажання замовника.

Перша стадія роботи – це створення ескізного проекту. Звичайно, цей етап не є обов'язковим, і він здійснюється виключно за бажанням замовника. Але саме ескізний 1 проект дозволяє дати проекту точну оцінку, розробити спільну концепцію з урахуванням всіх техніко-економічні показників. Всі ці показники дуже важливі для замовника, у якого є можливість оцінити майбутні фінансові вкладення ще до початку великих робіт.

На етапі ескізного проектування створюється ескіз генерального, ситуаційного планів, що розробляються основи архітектурно-будівельних рішень. Тоді ж наші фахівці будуть розробляти схеми інженерних мереж, зроблять пояснювальну записку.

Ескізне проектування передбачає роботу з 3D графікою. Наші дизайнери та архітектори допоможуть замовнику зазирнути в майбутнє і подивитися, яким буде його магазин, автосалон або зерносховище. Тривимірний формат допоможе відтворити детально планування приміщення, зробити його дизайн і навіть розставити устаткування, предмети інтер'єру. Такий графічний підхід до розробки проекту будівлі дозволяє зібрати всі креслення в одному. Також за допомогою віртуального проекту можна ефективно працювати з усіма елементами.

Узгодження дозвільної документації в органах архітектурно-будівельного контролю, в Укрінвестекспертизі – все це необхідно виконати на етапі проекту. В ці структури ми надамо креслення генплану, схем інженерних мереж, архітектурного рішення. Також обов'язково буде розроблено і проект організації будівництва. Цей перелік не повний: «Виннерстрой» надасть та інші документи, які будуть необхідні в кожному окремому випадку.

На стадії проекту нашими фахівцями буде розроблено та погоджено вся необхідна дозвільна документація, надана пояснювальна записка для кожного розділу, графічна частина. Головний упор буде зроблений на принципові рішення, архітектурні, функціональні, інженерні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, санітарні та архітектурно-художні техніко-економічні показники.

Фінал проектування будівель і споруд – це робочий проект, який вже остаточно визначає містобудівні, художні, архітектурні, технічні та екологічні рішення. На цій стадії також розробляється ТЗ на проектування, складається пояснювальна записка і обов'язково всі рішення будуть представлені в графічному відображенні.

Компанія «Winnerstroy» гарантує виконання комплексного проектування будівель і споруд найрізноманітнішого призначення на правах генерального проектувальника.

Гарантії якості від простого блок-контейнера до виробничих комплексів

Ціна від 60 грн / м2

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам