Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування будівель і багатоповерхових житлових будинків

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування будівель і споруд – це ключовий етап будівництва майбутніх житлових будинків, торгових центрів, СТО, готелів, автомийок і виробничих площ. Саме тому наші фахівці до вирішення цього питання підходять комплексно і враховують всі побажання клієнтів. Якщо ви звертаєтеся в компанію «Winnerstroi» ми вам гарантуємо, що вас не просто вислухають, але й почують, докладно пояснивши, що, як і навіщо ми будемо зводити на вашій ділянці.

Що ми проектуємо

Нашим клієнтам ми пропонуємо цілий комплекс послуг. На озброєнні у фахівців «Winnerstroy» великий досвід роботи та індивідуальний підхід до створення проектних рішень для:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Проектування будинків, будівель та споруд проводиться з використанням нових технологій, а конструктивні рішення в розробці документації використовуються перевірені та ефективні. Не виняток – і застосування сучасного апаратно-технологічного обладнання. Все це гарантує, що спроектовані нашою компанією будівлі будуть надійними і естетичними.

Наші проектні підрозділи не тільки оперативно обмінюються інформацією між собою за допомогою найсучаснішого програмного забезпечення, але і постійно перебувають на зв'язку з замовником. А це гарантує, що всі його побажання будуть враховані максимально швидко і внесені в проект в стислі терміни.

Інженери-проектувальники, архітектори компанії «Winnerstroy» в кожен проект вкладають душу, нестандартне мислення і ексклюзивні пропозиції. При цьому наш замовник завжди буде знати і розуміти, куди і навіщо він витрачає свої гроші.

Як ми проектуємо

Звернувшись в компанію «Winnerstroy», замовник може розраховувати на повний цикл проектних робіт, в якому на кожному етапі обов'язково будуть враховані всі особливості майбутнього об'єкта і побажання замовника.

Перша стадія роботи – це створення ескізного проекту. Звичайно, цей етап не є обов'язковим, і він здійснюється виключно за бажанням замовника. Але саме ескізний 1 проект дозволяє дати проекту точну оцінку, розробити спільну концепцію з урахуванням всіх техніко-економічні показників. Всі ці показники дуже важливі для замовника, у якого є можливість оцінити майбутні фінансові вкладення ще до початку великих робіт.

На етапі ескізного проектування створюється ескіз генерального, ситуаційного планів, що розробляються основи архітектурно-будівельних рішень. Тоді ж наші фахівці будуть розробляти схеми інженерних мереж, зроблять пояснювальну записку.

Ескізне проектування передбачає роботу з 3D графікою. Наші дизайнери та архітектори допоможуть замовнику зазирнути в майбутнє і подивитися, яким буде його магазин, автосалон або зерносховище. Тривимірний формат допоможе відтворити детально планування приміщення, зробити його дизайн і навіть розставити устаткування, предмети інтер'єру. Такий графічний підхід до розробки проекту будівлі дозволяє зібрати всі креслення в одному. Також за допомогою віртуального проекту можна ефективно працювати з усіма елементами.

Узгодження дозвільної документації в органах архітектурно-будівельного контролю, в Укрінвестекспертизі – все це необхідно виконати на етапі проекту. В ці структури ми надамо креслення генплану, схем інженерних мереж, архітектурного рішення. Також обов'язково буде розроблено і проект організації будівництва. Цей перелік не повний: «Виннерстрой» надасть та інші документи, які будуть необхідні в кожному окремому випадку.

На стадії проекту нашими фахівцями буде розроблено та погоджено вся необхідна дозвільна документація, надана пояснювальна записка для кожного розділу, графічна частина. Головний упор буде зроблений на принципові рішення, архітектурні, функціональні, інженерні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, санітарні та архітектурно-художні техніко-економічні показники.

Фінал проектування будівель і споруд – це робочий проект, який вже остаточно визначає містобудівні, художні, архітектурні, технічні та екологічні рішення. На цій стадії також розробляється ТЗ на проектування, складається пояснювальна записка і обов'язково всі рішення будуть представлені в графічному відображенні.

Компанія «Winnerstroy» гарантує виконання комплексного проектування будівель і споруд найрізноманітнішого призначення на правах генерального проектувальника.

Гарантії якості від простого блок-контейнера до виробничих комплексів

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам