Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування лікарень і поліклінік

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Процес зведення об'єктів медичного призначення відрізняється підвищеною складністю з технологічної точки зору. У зв'язку з цим проектування, наприклад, лікарні, - це складна процедура. В ході роботи над проектуванням медустанов, фахівці нашої компанії обов'язково враховують такі аспекти:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Інформація, потрібна для початку проектування

Найголовнішим чинником з багатьох, який здатний кардинально змінити принцип побудови проекту є тип будови. Виділяють два основних типи медичних будівель:

Особливості складання проектів поліклінік і лікарень

Проектування будівель медичного призначення проводиться при повному дотриманні проектів детального планування і планів населених пунктів, в яких ведеться будівництво.

Проектування поліклінік - процес, що починається з прийняття об'ємно-планувальних рішень, які встановлюють розміри будівлі і параметри його розташування в рамках виділеної ділянки. В даному процесі неодмінно повинні враховуватися всі існуючі норми.

Проектування лікарень - це процес, який неодмінно повинен включати в себе розробку вентиляційної системи і системи кондиціонування. Дані системи розробляються з урахуванням розташування різноманітних медичних апаратів і пристосувань, а також з урахуванням необхідності встановлення витяжної вентиляції в спеціалізованих приміщеннях, де розташовується лабораторія або місць, де ведуться роботи з леткими речовинами.

Фахівці "Winnerstroy" - це майстри своєї справи, що володіють великим досвідом і достатнім рівнем знань для того, щоб створити проект поліклініки або лікарні за всіма існуючими нормами і відповідно до всіх побажань замовника.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(3 голосов, в среднем: 3.67 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам