Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування реконструкції будівель

Ціна від 95грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування реконструкції будівель дозволяє продовжити термін їх експлуатації, а також поліпшити зручність використання і зовнішній вигляд.

Які етапи передують проектування реконструкції

Реконструкція будівель і споруд спрямована на усунення зношених та несправних конструкцій. Несучі конструкції будівлі замінюються на нові, більш міцні і надійні. У процесі реконструкції можливе перепланування, додавання прибудови, надбудови тощо

Для того, щоб приступити до проектування реконструкції будівлі, потрібне проведення ретельного обстеження будівлі, яке дозволить встановити ступінь зносу несучих і огороджувальних конструкцій, а також інженерних систем. Після цього виноситься рішення про те, які елементи споруди необхідно повністю замінити новими, а які ще придатні до подальшої експлуатації.

Потім з замовником обговорюється зміна планування, після чого можна приступати до етапу створення проекту реконструкції будівлі.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Як відбувається проектування реконструкції

Проектування - це базовий етап реконструкції, який полягає в розробці проектної документації. Успіх робіт з реконструкції залежить головним чином від того, наскільки якісно зроблений проект. Тому, створення проекту реконструкції будівлі потрібно довіряти тільки досвідченим професіоналам.

Виділяють наступні етапи проектування реконструкції будівель і споруд:

Проектування реконструкції - це складна і трудомістка задача, що вимагає витрат часу. Але якщо вам необхідно змінити планування, зовнішній вигляд будівлі або продовжити його термін служби, реконструкція - єдино можливий варіант.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам