Назначити зустріч
Залишити заявку

Промислове будівництво

Ціна від 4000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво об'єктів промислового призначення є досить складним, але контрольованим процесом, якщо мова йде про перевірених підрядників. Під час будівництва фахівці проходять велику кількість етапів, а над ними працюють співробітники в галузі архітектури, дизайну, технологій і т. д.

Будівництво промислових об'єктів є досить популярним і затребуваним процесом, і включає в себе великий обсяг запланованих робіт. Однак навіть найбільші обсяги можна виконати в короткі терміни без шкоди якості, якщо довіряти роботу компанії «ВIННЕРСТРОЙ», яка в своєму арсеналі використовує перевірена роками і новітнє обладнання. Завдяки даному аспекту, ви можете бути впевнені в досягненні максимально якісного результату. Головні напрямки й етапи, які виділяються під час промислового будівництва, є наступними:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Кожне будівництво промислових підприємств обов'язково вимагає індивідуального підходу. Потрібно проводить всі розрахунки максимально точно, оскільки в іншому випадку можна зіткнутися з рядом складностей. Обов'язково потрібно враховувати той фактор, в яких умовах експлуатуватиметься майбутній об'єкт, для чого він призначений, і як буде впливати на що знаходяться в ньому людей атмосфера. Ескіз проекту розробляється тільки в тому випадку, коли були узгоджені і з'ясовані всі деталі, і врахована кожна особливість до дрібниць. Звернувшись в компанію «ВIННЕРСТРОЙ», замовник матиме можливість отримувати комплексну консультацію на кожному етапі будівництва. Тому, якщо у нього виникають питання ще під час прокладання фундаменту – він отримає розгорнуті відповіді.

Будівництво промислових споруд здійснюється виключно фахівцями і бригадами, які мають необхідну кваліфікацію і досвід у даній сфері. Ті методи і технології, які часто застосовуються при будівництві, можуть удосконалюватися у зв'язку з постійним розвитком і новітніми розробками в будівництві. Якщо ви витрачаєте багато часу на те, щоб знайти компанію, яка запропонувала б подібні послуги в комплексі – більше цього робити не потрібно. Наша компанія вже здала в експлуатацію велику кількість об'єктів, i ознайомитися з якими ви можете у відповідному розділі на сайті. Ми реалізовуємо навіть найскладніші проекти промислового будівництва у раніше встановлені строки у відповідності з технічними вимогами і нормами безпеки. Звернувшись в «ВIННЕРСТРОЙ», замовник завжди залишається задоволений результатом.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам