Назначити зустріч
Залишити заявку

Оздоблювальні роботи

Ціна від 4000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

В сучасному ремонті внутрішня обробка будинку, приміщень, стін, стелі займає важливе місце, оскільки без виконання всіх необхідних процесів не вдасться домогтися бажаного результату. У більшості випадків ремонтно-оздоблювальні роботи поділяються на два види – чорнові і чистові типи. У цій статті поговоримо більш докладно про кожну з вищевказаних видів, щоб у замовника склалося розуміння в напрямку ремонту.

Чорнові роботи

Першим етапом у підготовці стелі і стін є штукатурка. Відразу після цього приступають до поклейки шпалер або нанесення інших покриттів. Від того, на якому рівні будуть виконані штукатурні роботи залежить якість всього ремонту, тому не можна нехтувати початковим етапом. Штукатурні роботи потрібні для того, щоб вирівняти стелі і стіни максимально якісно, оскільки в іншому разі не буде досягнуто естетичний вигляд приміщення. В процесі обробки підлоги необхідно враховувати стяжку. Вона виконується з застосуванням приготованого цементного (або іншого) розчину. Далі проводяться роботи з гіпсокартону, однак і це за необхідності і залежить від типу приміщення. Обов'язково здійснюється шпаклівка стель та стін для того, щоб акуратно виправити існуючі нерівності. За умови, що дефект стіни становить більше 5 мм, слід провести додаткову штукатурку.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Чистові роботи

По закінченню чорнових типів робіт по оздобленню приміщень, як правило, приступають до завершальних етапах чистових процесів. Даний тип робіт полягає в тому, щоб обробка виглядала максимально естетично і відповідала всім побажанням замовника. Першим етапом у чистових роботах можна вважати фарбування стель і стіни. Для цього потрібно обов'язково переглянути, чи немає дефектів або стиків, які можуть істотно ускладнити процес. У більшості випадків фарбування здійснюють у два чи більше шарів для підвищення надійності. Далі зазвичай клеять шпалери, однак на сьогоднішній день є велика кількість альтернативних варіантів. Пристрій стель і підлог є заключним етапом, тому фахівці рекомендують поставитися до нього максимально адекватно і відповідально. Звичайно, ви можете робити всі роботи самостійно, однак куди вигідніше замовляти ремонт під ключ. Щоб зробити замовлення не потрібно витрачати багато часу, адже всі необхідні послуги по будівництву доступні в компанії «ВIННЕРСТРОЙ».

Всі оздоблювальні роботи в Києві і області, замовити які не складе праці, виконуються руками кваліфікованих фахівців. Ми можемо надати підтверджуючу документацію, щоб замовник був упевнений в компетентності наданих послуг. Компанія «ВIННЕРСТРОЙ» пропонує здійснити всі оздоблювальні роботи від початку і до кінця доступний за бюджет. Навіщо шукати додаткових підрядників, якщо тепер клієнт може працювати з постійними виконавцями? Вигода від укладення договору і до результату виправдовується за короткі терміни.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам