Замовити дзвінок
(097) 639-63-63 (044) 232-76-97 (063) 323-83-33
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044)232-76-97

Будівництво виробничих об’єктів

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Будівництво виробничих об'єктів Будівництво

ВИННЕРСТРОЙ є досвідченою компанією з десятирічною історією, яка спеціалізується на наданні всього спектру послуг в області будівництва. Наші фахівці здійснюють промислове будівництво у відповідності з установленими вимогами і нормами законодавства і безпеки, тому результат завжди виправдовує очікування клієнтів. Ми проводимо спорудження об'єктів промислового призначення, таких як металургійні заводи, переробні заводи, паливні комплекси та інші. Крім того, компанія «ВИННЕРСТРОЙ» займається будівництвом об'єктів житлового призначення та комерційної нерухомості на професійному рівні.

Як правило, будівництво об'єктів цивільного та промислового призначення включає в себе декілька послуг і дій:

  • Обґрунтування технічного та економічного характеру споруди;
  • Проектування;
  • Монтажні і будівельні роботи на правах генпідрядника;
  • Пристрій інженерних систем та установка обладнання;
  • Допомога у введенні готового об'єкта в експлуатацію.

Ми пропонуємо будівництво виробничих і господарських будівель, а також реконструкцію певних ділянок за допомогою бригад кваліфікованих фахівців. Не менш затребуваними послугами, які пропонує наша компанія, є споруда зерносховищ, елеваторів, ангарів, складів та інших типів приміщень і об'єктів, які служать для виробничих і господарських цілей. Фахівці компанії мають величезний досвід у плані реалізації найбільш складних проектів і працює в Києві і київській області.

Варто відзначити, що компанія «ВИННЕРСТРОЙ» успішно впроваджує у свою функціональність інноваційну систему менеджменту, яка дозволяє контролювати всі робочі процеси і зробити все, щоб результат виправдав очікування замовників. Даний фактор дозволяє нашим фахівцям максимально ретельно проводити розрахунки доцільності будівництва та інші вирішувати інші технічні завдання в галузі. В цілому промислове будівництво в Україні займає вагоме місце в області підприємництва. Якщо ви бажаєте відкрити власне підприємство, то звертайтеся в нашу компанію за консультацією. Ми контролюємо якість проведення робіт на кожному етапі проектування і будівництва, тому клієнтам турбуватися не про що.

На сьогоднішній день промислове будівництво Київ грає величезну роль серед інвесторів. Однак далеко не кожна компанія і генподряды можуть запропонувати вигідні умови для цих цілей. Якщо ви бажаєте істотно заощадити, при цьому отримавши виправданий результат – повідомте про свої наміри фахівцям нашої компанії за вказаним номером телефону, або заповніть форму на сайті. Протягом короткого проміжку часу ви отримаєте відповідь, а також проконсультують вас з усіх питань будівництва об'єктів промислового, господарського або іншого призначення.

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам