Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво виробничих об’єктів

Ціна від 4000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво виробничих об'єктів

ВИННЕРСТРОЙ є досвідченою компанією з десятирічною історією, яка спеціалізується на наданні всього спектру послуг в області будівництва. Наші фахівці здійснюють промислове будівництво у відповідності з установленими вимогами і нормами законодавства і безпеки, тому результат завжди виправдовує очікування клієнтів. Ми проводимо спорудження об'єктів промислового призначення, таких як металургійні заводи, переробні заводи, паливні комплекси та інші. Крім того, компанія «ВИННЕРСТРОЙ» займається будівництвом об'єктів житлового призначення та комерційної нерухомості на професійному рівні.

Як правило, будівництво об'єктів цивільного та промислового призначення включає в себе декілька послуг і дій:

Ми пропонуємо будівництво виробничих і господарських будівель, а також реконструкцію певних ділянок за допомогою бригад кваліфікованих фахівців. Не менш затребуваними послугами, які пропонує наша компанія, є споруда зерносховищ, елеваторів, ангарів, складів та інших типів приміщень і об'єктів, які служать для виробничих і господарських цілей. Фахівці компанії мають величезний досвід у плані реалізації найбільш складних проектів і працює в Києві і київській області.

Варто відзначити, що компанія «ВИННЕРСТРОЙ» успішно впроваджує у свою функціональність інноваційну систему менеджменту, яка дозволяє контролювати всі робочі процеси і зробити все, щоб результат виправдав очікування замовників. Даний фактор дозволяє нашим фахівцям максимально ретельно проводити розрахунки доцільності будівництва та інші вирішувати інші технічні завдання в галузі. В цілому промислове будівництво в Україні займає вагоме місце в області підприємництва. Якщо ви бажаєте відкрити власне підприємство, то звертайтеся в нашу компанію за консультацією. Ми контролюємо якість проведення робіт на кожному етапі проектування і будівництва, тому клієнтам турбуватися не про що.

На сьогоднішній день промислове будівництво Київ грає величезну роль серед інвесторів. Однак далеко не кожна компанія і генподряды можуть запропонувати вигідні умови для цих цілей. Якщо ви бажаєте істотно заощадити, при цьому отримавши виправданий результат – повідомте про свої наміри фахівцям нашої компанії за вказаним номером телефону, або заповніть форму на сайті. Протягом короткого проміжку часу ви отримаєте відповідь, а також проконсультують вас з усіх питань будівництва об'єктів промислового, господарського або іншого призначення.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Мы предлагаем строительство производственных и хозяйственных зданий, а также реконструкцию определенных участков при помощи бригад квалифицированных специалистов. Не менее востребованными услугами, которые предлагает наша компания, являются постройка зернохранилищ, элеваторов, ангаров, складов и остальных типов помещений и объектов, которые служат для производственных и хозяйственных целей.
Специалисты компании имеют колоссальный опыт в плане реализации самых сложных проектов и работает в Киеве и киевской области.

Компания «ВИННЕРСТРОЙ» успешно внедряет в свою функциональность инновационную систему менеджмента, которая позволяет контролировать все рабочие процессы и сделать всё, чтобы результат оправдал ожидания заказчиков. Данный фактор позволяет нашим специалистам максимально тщательно проводить расчеты о целесообразности строительства и другие решать другие технические задания в отрасли. В целом промышленное строительство в Украине занимает весомое место в области предпринимательства. Если вы желаете открыть собственное предприятие, то обращайтесь в нашу компанию за консультацией. Мы контролируем качество проведения работ на каждом этапе проектирования и строительства, поэтому клиентам беспокоиться не о чем.

Промышленное строительство в Киеве играет огромную роль среди инвесторов. Однако далеко не каждая компания и генподряды могут предложить выгодные условия для этих целей. Если вы желаете существенно сэкономить, при этом получив оправданный результат – сообщите о своих намерениях специалистам нашей компании по указанному номеру телефона, либо заполните форму на сайте. В течение короткого промежутка времени вы получите ответ, а также вас проконсультируют по всем вопросам строительства объектов промышленного, хозяйственного или другого назначения.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам