Назначити зустріч
Залишити заявку

Пристрій промислових підлог

Ціна від 1500грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Переважна більшість промислових будівель і споруд торговельного, складського та іншого характеру, оснащене таким рішенням, як бетонні промислові підлоги. Таке покриття для підлоги в результаті має суттєві відмінності від аналогічних в плані міцності і підвищеної стійкості до впливу зовнішніх факторів. В залежності від того, для чого призначається приміщення, підлоги можуть бути лицьовими, або служити чорновою підлогою. Найчастіше щоб підвищити характеристики статі, використовується спеціальний топпінг від різних виробників. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» пропонує ознайомитися з найбільш затребуваною послугою промислові наливні підлоги, пристрій яких досить просте. У нас можна зробити замовлення на їх розробку у відповідності з встановленими вимогами якості й безпеки. При влаштуванні даної статі будуть дотримані всі норми.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Основні види промислових підлог

У сучасному будівництві виділяють два основних типи підлог з бетону, які мають принципові відмінності від стандартних.

Інноваційні технології дозволили нашій компанії істотно поліпшити характеристики бетонних підлог, підвищуючи їх міцність і практичність. Поряд з цим, вартість подібних рішень була знижена, однак цей фактор не говорить про неналежну якість. Вся справа в тому, що компанія «ВИННЕРСТРОЙ» безпосередньо працює з відомими і перевіреними постачальниками, тому цінова політика прийнятна для клієнтів. Використання спеціальних інгредієнтів дозволяє отримати розчин з бетону, яка буде мати хорошу стійкість до вологи, неслизьку поверхню. Також потрібно відзначити той факт, що підлозі не потрібен додатковий догляд, а також не обов'язково здійснювати ремонт на регулярній основі, чого не можна сказати про інших підлогових конструкціях. Головна особливість, яка може похвалитися підлога – це тривалість служби більше двадцяти років. Таким чином, всі переваги рішення йдуть тільки на користь, а його екологічна безпека дає можливість застосовувати в будь-якому приміщенні.

Якщо ви не знаєте, де краще замовити промислові бетонні підлоги у Києві та області, то вже потрапили за адресою. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» здійснює заливку підлоги і робить все необхідне, щоб результат влаштував навіть самого вимогливого замовника. Звичайний підлога з бетону не є надійним, оскільки часто піддається розтріскуванню. Тому, експлуатаційні характеристики підлог промислового призначення в рази перевищують звичайні підлоги. У приміщеннях складського та підсобного характеру прийнято використовувати бетонну підлогу, однак якщо ви бажаєте додати приміщенню торгового залу вишуканість – приймайте більш зважені рішення.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам