Назначити зустріч
Залишити заявку

Цивільне будівництво

Ціна від 4000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Існує велика кількість типів будівництва, проте одна з найбільш затребуваних галузей – промислове і цивільне будівництво. Основна спеціалізація даної сфери – це будівля об'єктів і зведення будівель і споруд, які мають відношення до невиробничих економічних конструкцій. У число споруд цивільного будівництва входять такі типи об'єктів, як будинки житлового призначення, гуртожитки, школи, ліцеї, університети, коледжі, готелі, медичні заклади, спортивні комплекси та інші будівлі. Крім того, в дану галузь потрапляють і адміністративні об'єкти, музеї і бібліотеки.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

В основному будівництво цивільних об'єктів грає в сучасному світі одну з найважливіших соціальних ролей. Це пов'язано з тим, що подібні споруди здатні суттєво поліпшити якість життя населення і нести величезну користь. Головна перевага будівництва об'єктів такого призначення – це об'ємність і комплексність. Відзначається, що прямо під час спорудження будівель можна вирішити масу потреб громадян. Наприклад, організувати медичний центр, навчальний заклад, культурні просвітництва. До цивільного будівництва також можна віднести територіальне благоустрій та озеленення. Крім всіх вищевказаних типів об'єктів, в наші дні популярним рішенням є будівництво бізнес-центрів та аналогічних об'єктів офісного призначення. Це пов'язано з підвищеним зростанням і востребованием офісних працівником, співробітників ІТ-компаній, call-центрів та інших.

Комплексне житлово-цивільне будівництво включає в себе широкий спектр етапів, при грамотному дотриманні яких можна добитися відмінних результатів. Будівництво сучасних офісних центрів та інших аналогічних приміщень обов'язково здійснюється із застосуванням матеріалів високої якості, які відповідають встановленим вимогам. Крім того, при будівництві використовується інноваційне обладнання, що дозволяє вирішити ряд завдань, непосильних людині для ручної роботи. На сьогоднішній день не менш важливим локомотивом розвитку економічної ситуації в Україні є саме проектно цивільне будівництво у Києві та області, тому ця сфера буде дуже цікава з точки зору інвестування. Компанія «ВIННЕРСТРОЙ» пропонує комплексні послуги по будівництву, а також:

Будівництво громадських і житлових об'єктів є особливо привабливим для великих міст. Наприклад, у Києві та області будівництва житлового характеру завжди будуть користуватися попитом, тому якщо ви шукайте рішення для інвестиції – віддавайте перевагу цивільній сфері будівництва. Компанія «ВIННЕРСТРОЙ» функціонує на ринку понад 10 років, що дає нам можливість зводити об'єкти практично всіх призначень за короткі терміни за допомогою нових технологій і обладнання.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам