Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво супермаркетів

Ціна від 6000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво торгових приміщень, супермаркетів і магазинів є досить затребуваним процесом серед інвесторів, які бажають робити вигідні і безпечні вкладення. Однак щоб будівництво супермаркетів у Києві було дійсно прибутковим, важливо віддавати роботу надійним підрядникам і компанії, яка надає професійні послуги. Звернувшись в компанію «ВИННЕРСТРОЙ», ви зможете отримати результат високої якості у чітко встановлений термін. Фахівці використовують виключно інноваційні розробки в галузі проектування і будівництва. Найчастіше приміряється металокаркас або сендвіч-панелі. Вони застосовуються не тільки в горизонтальному, але і вертикальному положенні, що істотно підвищує рівень функціональності будівлі.

Будівництво супермаркетів, торгово-розважальних центрів обов'язково повинно проводитись з урахуванням кількох важливих факторів. Найбільш необхідний з них – це топографія, а саме – місце розташування об'єкта. Грунт повинна відповідати встановленим стандартам, оскільки в іншому випадку будівля може бути зведено з труднощами, що несе за собою негативні наслідки. Використання нових конструкційних ресурсів і технологій дозволяє звести безпечний об'єкт, який буде відповідати всім нормам і прослужить багато десятиліть.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність
Як правило, будівництво магазинів вимагає декілька важливих етапів. Основні з них такі:

Крім вищевказаних етапів, будівництво торгових будинків у Києві та області вимагає складання схеми, по якій буде розташовуватися обладнання. Всі ці та інші процеси, пов'язані з будівництвом, допоможуть з легкістю реалізувати фахівці компанії «ВИННЕРСТРОЙ». Слід пам'ятати, що перед тим, як приступати до будівництва, дуже важливо отримати спеціальний дозвіл та документи. Для цього потрібно обов'язково звертатися в законодавчі органи, однак якщо замовник не може виділити час на цю процедуру – ми допоможемо вирішити всі юридичні питання. Варто зазначити, що одним із завершальних етапів в будівництві є облік території для паркування автомобілів. Будь-які швидкобудуюємі магазини не можуть обійтися без паркінгу, оскільки він істотно підвищує комфорт і лояльність покупців. За умови його відсутності, немає гарантії в тому, що прибуток від функціонування супермаркету буде виправданою. Довіртеся нам, і результат вас порадує.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам