Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво готелів

Ціна від 7000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

В туристичній галузі та в сфері обслуговування найбільш привабливим і популярним методом для отримання хорошого прибутку є будівництво міні готелів, готельних комплексів і готелів різного типу і класу. Найважливішу роль в цьому питанні відіграє швидкість зведення конструкції і вибір місця для будівництва, оскільки конкуренція в готельному бізнесі, можна сказати, росте по годинах. Наприклад, ви можете звернути увагу на каркасну технологію будівництва, яка не поступається старих і перевірених способів, однак зводиться набагато швидше. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» реалізує складні проекти і вирішує завдання середньої складності з будівництва готельних об'єктів. Застосування інноваційних технологій під час будівельних процесів є кращим рішенням не тільки в плані економії часу, але і фінансових витрат.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Варто відзначити, що готель будівництво в більшості випадків здійснюється без будь-яких обмежень в архітектурному сенсі. Готелі, які замовник отримує в результаті, відмінно підходять для максимально комфортного проживання як тимчасового, так і постійного характеру. Крім того, наша компанія може розробити унікальний готель проект, який розташовується далеко за рисами міста. І це буде одне з кращих рішень, оскільки сучасні люди люблять відпочивати на свіжому повітрі. В даному випадку вам можуть підійти невеликі конструкції та споруди, які іменуються базами відпочинку. Незаперечною перевагою будівництва готелів в компанії «ВИННЕРСТРОЙ» є той факт, що бригади та фахівці у своїй роботі використовують виключно екологічно чисті матеріали.

Якщо ж вам необхідно побудувати придорожній хостел або невеликий готель – не потрібно вкладати багато інвестицій. Сам процес не є надто трудомістким і включає в себе всього кілька важливих етапів:

Основне правило, яке необхідно враховувати під час будівництва готелів і невеликих комплексів для відпочинку – це послідовність дій. За умови того, що підрядник буде проводити всі роботи у відповідності з встановленими нормами, ви зможете отримати готовий об'єкт в найкоротші терміни. Щоб дізнатися вартість будівництва готелю в Києві і області, уточніть інформацію у менеджера компанії «ВИННЕРСТРОЙ» онлайн або зателефонувавши за телефоном. Ціна залежить від обсягів робіт.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам