Назначити зустріч
Залишити заявку

Збірно-каркасні басейни в Києві

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Збірно-каркасні басейни є ідеальним варіантом для тих людей, які в силу деяких причин не мають можливості обладнати своє житло або прибудинкова ділянка стаціонарним басейном. Компанія «Winnerstroy», займаючись виробництвом і будівництвом каркасних басейнів протягом кількох років, має можливість запропонувати своїм клієнтам найрізноманітніші рішення як для приміщень, так і для відкритих територій. Замовляючи збірний басейн у нас ви отримуєте масу переваг.

Наші фахівці не тільки виготовлять необхідний вам басейн і доставлять його, але й здійснять його монтаж, оснащена всім необхідним обладнанням і дадуть всі необхідні вам рекомендації по його використанню.

Особливості збірно-каркасних басейнів

Основною особливістю каркасних басейнів є їх мобільність, тобто при необхідності такий водойма може бути розгорнутий згорнуть всередині будівлі або ж на відкритій території в будь-який момент. При цьому басейни, призначені для відкритих територій, може встановлюватися на поверхні і у вигляді заглибленою установки. Незважаючи на всю гадану простоту, такі басейни за своїми експлуатаційними характеристиками мало чим поступаються традиційним штучним водоймам з бетону і композитних матеріалів.

Традиційний збірно-надувний басейн складається з стінок, виготовлених із сталевих стрічок, а також внутрішнього вкладиша з ПВХ-плівки. Такі басейни можуть мати форму овалу, кола або вісімки, а також бути оснащені фільтраційним і підігріває воду обладнанням. Також компанія «Winnerstroy» пропонує своїм клієнтам повноцінні плавальні каркасні басейни, виготовлені з високоякісних сучасних матеріалів.

Переваги збірно-каркасних басейнів

Серед основних переваг каркасних басейнів варто виділити:

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам