Назначити зустріч
Залишити заявку

Автономні каналізації

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Автономні каналізації в Києві та області Winnerstroy

Автономні каналізації компанії Winnerstroi призначені для очищення побутових і господарських стічних вод шляхом їх повного біологічного окислення. Такі автономні каналізації здійснюють очистку стоків, а не їх накопичення, в чому і полягає їх основна перевага. Наші автономні системи для глибокої біологічної очистки стоків розроблені на основі величезного досвіду експлуатації очисних споруд різного типу.

Власні розробки нашої компанії, дозволяють проектувати і встановлювати автономні каналізації з дуже високим ККД, що досягає 98%. Такі установки дають можливість повністю відмовитися від послуг асенізаторських машин. При цьому вони можуть бути змонтовані в будь-яких типах грунту. Наявність широкого модельного ряду очисних каналізаційних систем (систем, розрахованих на дачні ділянки і котеджі, до повноцінних рішень для промислових підприємств) дає нам можливість пропонувати свої послуги різноманітним клієнтам.

Будівництво автономної каналізації це трудомісткий, відповідальний та складний процес, який повинен враховувати масу всіляких факторів. Тому спорудження такої водоочисної системи варто довіряти тільки професіоналам. Фахівці компанії Winnerstroi мають багаторічний досвід проектування та спорудження автономних каналізацій для різних об'єктів, тому наші послуги – це завжди гарантована висока якість, надійність і безпеку.

Особливості автономних каналізацій

Будь-яка сучасна автономна каналізація працює за принципом примусової аерації. Суть такого принципу полягає в застосуванні бактерій-аеробів, які окислюють стічні води. Одночасно з цим в резервуари для очищення стічних вод подається повітря у вигляді бульбашок, що не лише прискорює процес очищення стоків, але і виключає необхідність грунтового доочищення води.

В залежності від призначення автономна каналізація може мати різноманітні особливості, що пов'язано з видом і ступенем забрудненості самих стічних вод. Побутові стоки дуже сильно відрізняються від стоків промислових підприємств, а значить, вимагають різного підходу до очищення.

Будівництво будь автономної каналізації здійснюється в кілька етапів:

Переваги автономних каналізацій

Автономні каналізації Winnerstroi мають масу переваг, серед яких:

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам