Назначити зустріч
Залишити заявку

Скловолоконні басейни в Києві

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво скловолоконних басейнів від компанії Winnerstroi – це високі рівень професіоналізму, індивідуальні інженерні та дизайнерські рішення, а також надійність та довговічність, підтверджені багаторічним досвідом компанії і професіоналізмом її персоналу. На сьогоднішній день компанія здатна надати своїм клієнтам повний спектр послуг зі спорудження та облаштування басейнів зі скловолокна. Ми не тільки виготовимо і встановимо необхідний вам штучний водойму, але і оснастимо його всім необхідним сучасним і надійним обладнанням. Усі роботи здійснюються з урахуванням побажань клієнтів, а також строго обумовлений термін.

Особливості скловолоконних басейнів

Як зрозуміло з назви, даний тип басейнів виготовляється зі скловолокна – композитного матеріалу, який практично не має терміну придатності і зберігає свої властивості протягом величезної кількості років. В якості сполучного речовини при виробництві таких басейнів використовуються різні органічні смоли, тому готова конструкція виходить монолітною міцною і абсолютно безпечною для людини і навколишнього середовища.

При цьому басейни з скловолокна може бути абсолютно будь-якого розміру і форми. Легкість і міцність скловолокна дає можливість використовувати басейни, виготовлені на його основі, як на відкритий території, так і в приміщеннях. Сьогодні такі басейни встановлюються навіть на дахах будинків.

Переваги скловолоконних басейнів:

Замовляючи скловолоконний басейн в Києві, ви робите правильний вибір на довгі роки вперед.

 
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам