Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво бетонних басейнів в Києві і області

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво бетонних басейнів – це одна з найбільш популярних послуг, що надаються компанією «Winnerstroy». При слові «бетонний» у багатьох можуть виникнути асоціації з звичайним нічим непримітним штучною водоймою. Однак насправді сучасні технології спорудження таких басейнів дозволяють втілювати в життя будь-які конструкційні рішення і дизайнерські задумки. Фахівці нашої компанії підходять до процесу будівництва басейнів з бетону не тільки з боку інженерних розрахунків, але і з боку дизайнерських ідей. Тому кожний наш клієнт, який вирішив замовити будівництво бетонного басейну, отримує саме той результат, який він чекав.

Особливості бетонних басейнів

Серед основних характеристик басейнів з бетону можна відзначити довговічність і практичність таких споруд. Крім того, такий штучний водойма може мати абсолютно будь-яку необхідну його замовнику форму. В якості оздоблювальних матеріалів для таких басейнів може використовуватися, керамічна плитка, мозаїка або ж спеціальна плівка з ПВХ.

Бетонний басейн може бути скимерным або переливним. Скимерный басейн обладнується спеціальним пристроєм (скиммером), за допомогою якого з чаші басейну забирається верхній шар води. Потім вона фільтрується, при необхідності підігрівається і знову подається в басейн через форсунки.

У переливних басейнах брудна вода витісняється в спеціальний жолоб чистим потоком води. Потім вона збирається в спеціальному резервуарі, надходить на фільтрацію та підігрів і подається назад в чашу водойми.

Переваги басейнів з бетону

Якщо виділяти найбільш суттєві переваги басейнів з бетону, то варто відзначити кілька фактором. А саме:

Замовляючи будівництво бетонного басейну в Києві, ви маєте можливість реалізувати будь-які свої задуми.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам