Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво композитних басейнів в Києві

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Завдяки своїм технічним і експлуатаційним характеристикам композитні басейни відмінно підходять як для закритих приміщень, так і для відкритих ділянок. Компанія Winnerstroi, займаючись будівництвом композитних басейнів в Києві протягом кількох років, має можливість надавати повний перелік послуг зі спорудження штучних водойм даного типу їх облаштування. При цьому висококваліфікований персонал компанії здатний навіть реалізовувати нестандартні та складні у виконанні проекти в оптимальні для замовників терміни.

Особливості композитних басейнів

Своє широке поширення басейни з композитних матеріалів отримали завдяки високим експлуатаційним характеристикам: міцності, довговічності і так далі. Матеріал для такого басейну виготовляється з більш ніж 40 компонентів. При цьому в якості основного завжди вибирається матеріал, який практично не має терміну придатності і не втрачає своїх характеристик. Найчастіше таким матеріалом виступає скловолокно, яке пов'язується з допомогою органічних полімерних смол.

Будь композитний басейн відрізняється гладкою поверхнею, яка захищена ізоляційним шаром. Ізоляційний шар необхідний для того, щоб утримувати тепло в басейні. Поверхня такого басейну не має швів, що робить його обслуговування більш зручним і легким.

Переваги композитних басейнів

Серед основних переваг композитних басейнів варто виділити:

Саме завдяки всім цим перевагам будівництво композитних басейнів в Києві є досить затребуваною послугою. Замовити такий басейн – значить отримати штучний водойму, яка задовольнить всім вашим вимогам і смаковим уподобанням.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам