Замовити дзвінок
(097) 639-63-63 (044) 232-76-97 (063) 323-83-33
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044)232-76-97

Будівництво басейнів в Києві під ключ

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Будівництво басейнів в Києві під ключ Басейни

Компанія «Winnerstroy» входить в число провідних організацій по проектуванню і будівництву басейнів в Києві і області. Штат нашої компанії формується тільки за рахунок досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які здатні справлятися із завданнями будь-якої складності. Проектування басейнів, розробка дизайну для них і монтаж завжди здійснюються з урахуванням вимог і побажань кожного клієнта. З нашою допомогою ви зможете не тільки побудувати басейн будь-якого необхідного вам розміру і типу, але і обладнати його по самому сучасному слову техніки.

Будівництво будь-якого басейну – це досить складний і відповідальний захід. Кожен замовник хоче отримати саме той результат, який буде відповідати всім його вимогам, і тут абсолютно неважливо, який саме тип басейну споруджується, і які матеріали для цього використовуються. У будь-якому випадку споруджений водойма повинен бути якісним і довговічним, а також оснащений надійним обладнанням для подачі і зливу води, її фільтрації і так далі. Саме з цих причин довіряти будівництво басейну в Києві коштує тільки професіоналам.

Наша компанія працює на будівельному ринку з 2007 року і виконує свою роботу тільки на самому високому рівні. У нас ви завжди зможете замовити:

 • композитні басейни;
 • басейни з бетону;
 • скловолоконні басейни;
 • збірно-каркасні басейни;
 • спа-басейни.

Незалежно від замовленого вами типу басейну, його будівництво буде виконано максимально якісно і в суворо обумовлений термін.

Наші переваги

Будівництво басейнів в Києві за допомогою послуг компанії «Winnerstroy» – це кілька важливих для будь-якого замовника переваг. Довіряючи роботу нас, ви можете бути повністю впевнені в тому, що вона буде виконана досвідченими професіоналами, які знають найдрібніші особливості споруди різних басейнів. Однак найсуттєвішою перевагою є те, що ми пропонуємо повний спектр послуг з облаштування штучних водойм. Володіючи всіма необхідними ресурсами, ми не тільки виробляємо басейни та здійснюємо їх монтаж, але і виконуємо їх декорування, оснащуємо будь-яким необхідним замовникам обладнанням, а також облаштовуємо прилеглу до водойм територію. У кінцевому підсумку все це виливається в таке вагоме на сьогоднішній день перевага-економія грошових коштів.

Обладнання для басейнів

Замовляючи будівництво басейнів в Києві і області, багато хто наші клієнти оснащувати їх додатковим обладнання, яке робить будь-басейн місцем не тільки для плавання, але і для відмінного проведення часу з сім'єю або в колі друзів. З нашою допомогою ви зможете оснастити замовлений у нас штучна водойма:

 • водоспадами;
 • різними атракціонами;
 • гідромасажем;
 • обладнанням для освітлення води;
 • штучною течією;
 • волнообразующим обладнання.

Будівництво басейнів в Києві від компанії «Winnerstroy» – це гарантія якості і маса вигод для кожного замовника.

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам