Назначити зустріч
Залишити заявку

Для котеджів і дач, в Києві і області

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Автономні каналізації для котеджів і дач в Києві та області

Автономні каналізації Winnerstroi для дач і котеджів – це високотехнологічні сучасні станції біологічної очистки побутових стоків, які дають можливість найбільш ефективно вирішувати питання відведення та очищення стічних вод в тій місцевості, де немає централізованої каналізаційної системи або ж підключення до неї недоцільно.

Автономну каналізацію можна вважати найбільш оптимальним рішенням не тільки для заміського будинку, але і кафе або ресторану, автомийки, а також для лікарень, шкіл, СТО і багатьох інших об'єктів соціальної сфери. Існуючі в нашій компанії можливості дозволяють організовувати системи автономної очистки стічних вод для котеджних селищ і установ, розрахованих на 1000 і більше чоловік.

Як працює автономна каналізація

В основі функціонування будь автономної каналізації Winnerstroi лежить процес біологічного окислення стоків і розкладання органічних сполук за допомогою особливих мікроорганізмів. Це природний процес, який повсюдно зустрічається в природі, а станції очистки він всього лише прискорений в кілька разів за допомогою інтенсивної дріднопузирчасті аерації.

Зазначимо, що автономна каналізаційна система для заміського будинку не потребує додавання бактерій із зовні, а також у біологічних препаратів та хімічних речовин. Процес очищення повністю автоматизований і автономний. Обслуговуються автономні каналізації для дач і котеджів один раз на 6-8 місяців. При цьому накопичені відходи (активний мул) можуть бути використані в якості добрива на присадибній ділянці.

Переваги автономних каналізацій для дач і котеджів

Серед суттєвих переваг автономних очисних систем для стічних вод варто виділити:

Замовляючи будівництво автономної каналізації в Києві чи області-у нас, ви довіряєте роботу висококваліфікованим професіоналам з великим досвідом спорудження очисних систем для найрізноманітніших об'єктів.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам