Назначити зустріч
Залишити заявку

Промислові очисні споруди

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Промислові очисні споруди в Києві від компанії Winnerstroy

Ефективна очистка стічних вод – це один з найбільш актуальних питань для будь-якого промислового виробництва. Каналізаційна система будь-якого сучасного підприємства повинна не тільки відводити стоки, які можуть містити найрізноманітніші органічні і неорганічні домішки, механічні частинки, кислоти, масла і так далі, але і вирішувати завдання їх очищення. Запобігання забруднення навколишнього середовища шляхом очищення стічних вод до їх безпечного стану - це одне з основних вимог до будь-якого промислового підприємства.

Промислові очисні споруди Winnerstroi – це не тільки ефективна очистка стічних вод, але і оборотне водопостачання, що вже є перевагою для будь-якого підприємства.

Наша компанія займається проектуванням, розробкою та будівництвом очисних споруд для промисловості, спираючись на великий досвід і високий рівень професіоналізму своїх фахівців. Наші очисні споруди відповідають найсучаснішим європейським і американським стандартам якості і безпеки, а також володіють багатьма перевагами.

Наші переваги

Сьогодні наша компанія пропонує промисловим підприємствам передові та ефективні розробки в області очищення промислових стоків, які засновані на роботі унікальних установок біологічної очистки. При цьому наші рішення дозволяють не тільки очищати воду для її подальшого скидання в централізовану каналізацію, річки і грунт, але і використовувати її в різних технологічних процесах. Крім іншого, таке оборотне використання води дає можливість знизити собівартість виробленої підприємством продукції.

Промислові очисні споруди Winnerstroy – це:

Промислові очисні споруди розробляються індивідуально для кожного підприємства з урахуванням їх структури і особливостей технологічних процесів, обсягу і складу стічних вод, а також графіка роботи виробництва та існуючої каналізаційної системи.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам