Назначити зустріч
Залишити заявку

Дачні будиночки, побутовки, вагончики, садові будиночки для дачі

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Всі дачні будиночки, садові будинки для дачі виготовляються нами під замовлення, під ключ. Ми доставимо Вам Ваш дачний або садовий будиночок, заміський будинок, модульні дачні побутівки в будь-яку точку Київській області або Україна.

На сьогоднішній день найпопулярнішими є дачні будиночки, садові будинки на основі металевого каркаса із збірних панелей або легких сендвіч-панелей, оскільки вони дозволяють протягом кількох тижнів зводити будівлі будь-яких форм і розмірів. Дачні будиночки, садові будинки, а також побутовки або вагончики в будівництві яких застосовуються сендвіч-панелі, відрізняються підвищеною тепло— і звукоізоляцією, вогнестійкістю і вологостійкістю, привабливим зовнішнім виглядом і довговічністю.

Збірні садові будиночки дачні побутівки відносно легко і недорого виробляти, вони мають просту конструкцію, зручністю монтажу і демонтажу і легкістю, тим самим, знижуючи навантаження на фундамент і витрати на транспортування до будмайданчика. В порівнянні з цеглою, бетоном, залізобетонними панелями, сендвіч-панелі дозволяють в цілому зменшити розміри вкладень у будівництво та реконструкцію дачних побутівок або вагончиків. Висока швидкість зведення дачних будиночків, заміських будинків з сендвіч-панелей робить їх незамінними у випадках, що потребують швидкого повернення вкладених коштів.

Збірні будиночки та дачні побутівки — приміщення невеликого розміру, як правило, там зберігаються інструменти, інвентар. Іноді збірні будиночки або дачні побутівки виконують функції охоронних і сторожових блокпостів або КПП.

Збірні будиночки можуть бути тимчасовим місцем проживання вашої будівельної бригади. Для активного відпочинку будуть корисні мисливські будиночки. Збірні будиночки бувають абсолютно різної форми і розмірів. Всі дачні побутівки робляться під замовлення.

За вашим ескізом і з урахуванням всіх ваших побажань ми складемо для вас проект дачного будиночка будь-якої складності.

Модульні дачні будиночки і побутівки монтуються і збираються з окремих блоків на місці у замовника. Модульна дачна побутівка унікальна, така мобільна конструкція, маючи велику площу придатна для транспортування автомобільним транспортом. Ми доставимо Вам Ваш дачний будиночок в будь-яку точку України.

Проект дачного будиночка

Перш, ніж вибрати проект дачного будинку з металлокаркаса, потрібно визначитися — чи буде це готовий проект дачного будиночка з каталогу або розроблений індивідуально для вас.

Індивідуальний проект, замовлений у архітектора, обходиться недешево. Висока вартість пов'язана з дуже копіткою роботою, що вимагає точних інженерних розрахунків. У них беруть участь майстри високої кваліфікації з рідкісною спеціалізацією по розробці будинків з металлокаркаса. У вас завжди є можливість вибрати з каталогу готових проектів вподобаний вам варіант металевого будиночка, призначений для будівництва металлокаркасной технології. В обраний вами проект ви можете внести зміни і корективи, наприклад: пересунути стіну або збільшити приміщення це буде коштувати менше, ніж проектування дачного будинку з нуля.

Каркас дачного будинку

Основою швидкомонтованих будинків є високоміцний прямокутний каркас з металевого профілю. Вертикальні і горизонтальні конструкції завдяки своїй жорсткості пристосовані для кріплення зовнішньої і внутрішньої обшивки, а так само для встановлення внутрішніх перегородок, дверей і вікон.

Метал, який використовується для будівництва дачного будиночка, може бути як стандартним, так і виконаний з тонкостінного профілю. Тонкостінний профіль вигідний своєю легкістю, знижується навантаження на фундамент, що призводить до його здешевлення; швидкої збіркою, яка не потребує зварювальних робіт.

Огороджувальні конструкції дачного будинку

Після зведення каркаса потрібно побудувати стіни, двері, вікна, перекриття, покрівлю. Тобто всі ті огороджувальні конструкції, які формують зовнішній і внутрішній вигляд дачного будинку. Зовнішні конструкції захищають будинок від різних кліматичних факторів, у той час як внутрішні конструкції призначені для розділення внутрішнього простору будиночка. Є два види огороджувальних конструкцій: сендвіч — панелі і збірні конструкції. Збірна конструкція (полистовая збірка) виконується на місці на готовому каркасі. Каркас з дерев'яними прогонами обшивається зовні профлистом, потім в осередку, утворені прогонами, закладається утеплювач в один або кілька шарів. Далі каркас покривається пароізоляційним матеріалом (плівкою), обшивається дошками, а потім внутрішньою обшивкою, яка вибирається в залежності від вимог замовника. Переваги полистової складання полягають в невисокою ціною, безперервності утеплювача, а недоліки — трудомісткість складання.

Збірні конструкції

Готовий каркас обшивається зовні профлистом, потім вся конструкція закладається утеплювачем, наприклад мінеральною ватою на яку укладають шар гідроізоляції, всі обшивається дошками і після цього виробляється внутрішня обробка дачного будиночка. Така побудова стін трудомістко при складанні, але добре утеплює дачний будиночок.

Сендвіч-панелі

Обшивка сендвіч-панелей складається з оцинкованих профільованих листів із захисним полімерним покриттям. Начинка панелей може складатися з мінеральної вати, пінополістиролу або пінополіуретану. Найчастіше у всьому світі в якості наповнювача сендвіч-панелей використовується пінополіуретан.

Сендвіч-панелі — дуже практичний і відносно не дорогий матеріал. Він складається з двох профільованих листів, між якими знаходиться шар теплоізоляції. Вони вигідно відрізняються від збірних конструкцій насамперед тим, що їх застосування значно зменшує терміни монтажу будівлі і, що важливо, знижуються витрати на капітальне будівництво. Вибір огороджувальних конструкцій в якості сендвіч панелей залежить від термоізоляційних характеристик швидкомонтованого будівлі: опору теплопередачі в зимовий час року, а також теплостійкості в літній період. Найбільш поширені огороджувальні конструкції для «теплих» будиночків — сендвіч-панелі і полистовая збірка, а для «холодних» будинків — профільований сталевий лист.

Переваги при будівництві дачних будинків від нашої компанії

Перш за все, за проектом точно підраховуються види і кількість елементів, які необхідні, щоб побудувати дачний будинок. Обчислюється вага всієї конструкції і виконується точний розрахунок майбутнього фундаменту, завдяки чому зменшується його вартість.

За рахунок того, що конструкції легкі і компактні, зменшується кількість транспортних витрат, і значно скорочуються терміни будівництва заміського будинку. В процесі будівництва дачних будинків, побутівок або вагончиків не потрібне використання важкої техніки, на будмайданчик відводиться мінімум площі, ні звичайної бруду і шуму. Відсутність «мокрих процесів» дозволяє здійснювати монтаж об'єктів цілорічно. При будівництві заміських будиночків немає необхідності чекати, поки застигне розчин і набереться його міцність. За допомогою металоконструкцій можна зводити довгі прольоти без застосування опор, так як дачні будинки, садові будиночки, зведені з панелей, не дають усадки. Щоб всі елементи конструкції дачного будинку, починаючи від фундаменту, каркаса, огороджувальних конструкцій і закінчуючи системою організованого водовідведення з покрівлі, легко поєднувалися один з одним, необхідно всі комплектуючі замовляти у нас, як виробника дачних будиночків, будинків-вагончиків, побутівок. Так як дачні будиночки, будинки важать не багато (максимальна маса панелі — не більше 32 кг), з'явилася можливість використання при будівництві фундаменту полегшеного типу, який не вимагає закладення його на велику глибину. Як наслідок, ви можете обійтися при його монтажі без важкої будівельної техніки, що скорочує витрати на його зведення. Витрати на будівництво дачного будинку 1 кв. м. (без обробки) обійдуться вам у декілька разів менше порівняно з будівництвом будинку з цегли. Ці конструкції (дачні, садові будиночки, будинки, побутівки і вагончики) набагато міцніше звичайних дерев'яно-каркасних, у багато разів тепліше бетонних або цегляних, відрізняються довговічністю, надійністю, гарною теплоізоляцією і екологічністю. Збірні будиночки можуть бути тимчасовим місцем проживання вашої будівельної бригади. Для активного відпочинку будуть корисні мисливські будиночки. Збірні будиночки бувають абсолютно різної форми і розмірів. Всі дачні побутівки робляться під замовлення. За вашим ескізом і з урахуванням всіх ваших побажань ми складемо для вас проект дачного будиночка будь-якої складності. Модульні дачні будиночки і побутівки монтуються і збираються з окремих блоків на місці у замовника.

Модульна дачна побутівка унікальна, така мобільна конструкція, маючи велику площу придатна для транспортування автомобільним транспортом. Ми доставимо Вам Ваш дачний будиночок в будь-яку точку України.

Тим не менш, нова технологія панельного домобудівництва, яку ми використовуємо при будівництві заміського будинку визнана фахівцями досить перспективною та ефективною будівельної системою в світі, що дозволяє будувати комфортні дачні будинки, модульні вагончики, садові будиночки в найкоротші терміни, враховуючи запити і побажання замовника. І ваш дачний будиночок ставати таким, яким Ви хотіли б його побачити, вашої втіленою мрією.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам