Назначити зустріч
Залишити заявку

Скільки коштує відкрити кіоск і де взяти бізнес-план

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Багато починаючі підприємці, які бажають відкрити свою справу, але не мають достатнього стартового капіталу, звертають увагу на таку ідею, як відкриття кіоску. І, природно, наступним кроком у їх діяльності стає пошук відповідей на питання, скільки коштує відкрити кіоск і де взяти або безкоштовно скачати готовий бізнес-план кіоску? Якщо Ви відносите себе до числа таких підприємців, то наш сайт дасть відповіді на всі ці питання.

Далі ми докладно розповімо про те, як відкрити ларьок (зазначимо, що поняття кіоск і ларьок в нашому розумінні рівнозначні).

Оглядовий відділ

Передбачається відкриття кіоску, що торгує невеликими продовольчими товарами, або іншими товарами. Зазначимо, що принципової різниці тип товару не має, так як основні труднощі пов'язані з іншими моментами організації бізнесу, які ми розглянемо далі. Організаційно-правовою формою для ведення цього виду бізнесу досить вибрати форму індивідуального підприємця.

Опис підприємства

Передбачається відкрити кіоск, площею 5-10 квадратних метрів, що обслуговується одним продавцем. У цьому бізнес-плані розглядається відкриття стаціонарного кіоску.

Опис послуг

Передбачається, що кіоск буде продавати невеликі товари, що користуються підвищеним попитом.

Аналіз ринку

В даному розділі необхідно дати конкретну характеристику ринку кіосків та яток у районі передбачуваного ведення бізнесу, а також наявність/відсутність конкуренції.

Документація, необхідна для відкриття кіоску

В першу чергу необхідно зареєструватися в якості індивідуального підприємця в податкових органах за місцем проживання. Зробити це сьогодні не представляється складним. Наступним кроком стане отримання дозвільних документів. Відзначимо, що для відкриття кіосків та яток необхідно отримати спеціальний дозвіл в муніципалітеті. У деяких населених пунктах зробити це нескладно, але у великих містах, як правило, отримання дозволів регламентується тендерами. Причому в основному тендери проводяться тільки при наявності кількох учасників, які претендують на одне і те ж місце. Подолати цю трудність можна, подавши дві заявки - наприклад, від себе і від свого приятеля. Наступний документ - дозвіл управління архітектури і містобудування, яке згодом необхідно буде погодити з управлінням торгівлі. Після установки кіоску необхідно узгодити документи з санепідемстанцією та пожежними.

Обладнання

Для того, щоб відкрити ларьок, потрібно закупити наступне обов'язкове обладнання:

Після придбання даного обладнання можна починати роботу.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(12 голосов, в среднем: 4.67 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам