Назначити зустріч
Залишити заявку

Де купити павільйон для торгівлі

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Щоб організувати торговельний процес, потрібно продумати безліч деталей. Зокрема, безпосередньо саме приміщення, де він буде відбуватися. Можна орендувати місце в якому-небудь будинку, однак набагато перспективніше буде звести власний торговий павільйон. Це дасть вам можливість самостійно вибрати місце для майбутньої торгової точки, обладнати її під свої потреби, а також продумати фірмовий дизайн. Всім цим вимогам цілком відповідають торгові павільйони з легких металоконструкцій. Сьогодні вони набирають все більшу популярність.

Особливості відкриття торгового павільйону

Друге, про що треба подумати - це розміри. В майбутньому приміщенні повинні зручно розміститися всі виставкові стенди, прилавки та інше торгове обладнання. Коли питання з габаритами буде вирішено, варто подумати про дизайн, а також розташування вікон, входів та інших функціональних елементів конфігурації. Благо, що сучасні торгові павільйони з металоконструкцій дозволяють втілювати будь-які концепції як у плані конфігурації, так і зовнішнього вигляду. Крім того, їх можна утепляти мінеральною ватою, сендвіч-панелями, пінопластом та іншими сучасними матеріалами. В результаті зводиться зручне і красиве приміщення за порівняно невисоку плату.

ПРО вартість торгових павільйонів

Якщо ви зводите свій павільйон для здійснення торгівлі за допомогою капітального будівництва, то це може обійтися вам в досить відчутну суму. А ось споруда з металоконструкцій в цьому плані значно економічніше. Витрати на зведення обходяться приблизно в 30-40% дешевше. Насамперед, це пояснюється тим, що для будівництва з легких металоконструкцій не потрібний фундамент. Це не тільки здешевлює весь процес, але й значно прискорює його. По-друге, самі по собі матеріали досить доступні за ціною, а для монтажу конфігурацій з них не потрібні серйозні роботи. Тому у вас з'являється можливість отримати готовий торговий павільйон у найкоротші терміни і при цьому вкластися в помірну суму.

Сьогодні багато фірм пропонують швидкобудуюємі торгові павільйони з металоконструкцій. Це безпрограшне рішення для підприємців, які прагнуть швидко організувати процес торгівлі з мінімальними витратами ресурсів. При цьому дана конструкція абсолютно екологічна, пожежобезпечна і має привабливий вигляд. Наша компанія пропонує виробництво металоконструкцій будь-яких конфігурацій для різних будівель. У нас висококласні матеріали і максимально доступні розцінки.

Щоб купити павільйон, Вам потрібно просто зв'язатися з менеджером нашої компанії за телефоном (044) 232-76-97, або замовити розрахунок через форму замовлення. Наші менеджери допоможуть підібрати і придбати торговий павільйон, повністю відповідний Вашим вимогам.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам