Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Ангари з металу – зручність і універсальність

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Ангари з металу - зручність і універсальність Статті

В нинішній час в промисловому і сільськогосподарському будівництві досить поширеним елементом стали ангари. Їх дуже зручно використовувати для складських цілей, а також там можна розміщувати цехи, майстерні, виробничі установки та інші об'єкти. Враховуючи популярність ангарів, досить невигідно зводити їх з стандартних матеріалів – цегли, бетону, каменю. Це може зайняти багато часу, а в даному випадку важлива швидкість і продуктивність будівництва, тобто можливість за короткий термін звести багато будівель. Саме тому найбільш затребуваними є швидкоспоруджувані ангари.

Особливості будівництва ангарів

Принцип споруди швидкомонтованих ангара базується на використанні металевих конструкцій. Це профлист на металлокаркасе, при необхідності доповнений іншими елементами (металопластиковими вікнами, дверима, воротами, стіновий обшивкою). Для утеплення стін використовуються сендвіч-панелі, також їх можна застосувати для обшивки покрівлі. Підлоги заливається бетонною стяжкою. Звести такий металевий ангар в середньому можна за пару місяців, а можливості його використання досить широкі.

Застосування металевих ангарів

Сфера використання подібних конструкцій на сьогоднішній день надзвичайно обширна. Найбільш популярними є ангари-склади, проте можливі й інші варіанти:

  • Майстерні та цехи
  • Гаражі
  • Паркінги
  • Логістичні центри

Сьогодні багато хто навіть замовляють ангари з профлиста для облаштування там офісу. Адже є можливість монтажу вікон, дверей, внутрішніх перегородок і утеплення. Цілком підходящі умови для розміщення підприємства.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Ангари з металу - зручність і універсальність Статті

Переваги швидкомонтованих ангарів

У порівнянні з капітальним будівництвом, швидкобудуюємі технологія має безліч плюсів. Один з основних – це доступність, адже на матеріали і роботи не доведеться витрачати багато коштів на будівництво ангара. Також вагомою перевагою є швидкість споруди. Всі необхідні елементи майбутньої конструкції виготовляються на заводі, а потім оперативно збираються на вашій території. При необхідності готовий ангар можна розібрати і перевезти на інше місце, що абсолютно неможливо в разі капітальних будівель.

При зведенні металевих ангарів можна вибрати вже готове рішення, або ж замовити індивідуальний проект під себе. Зводити конструкцію можна при будь-яких погодних умовах, тобто, сезонність не має значення. Крім того, у будь-який момент можна змінити при необхідності – розширити, додати нові віконні та дверні прорізи, перегородки і так далі.

Якщо вас цікавлять швидкобудуюємі ангари, то для цього вам потрібно просто зв'язатися з менеджером нашої компанії за телефоном (044) 232-76-97, або замовити розрахунок ангара через форму замовлення. Ми займаємося проектуванням, зборкою і будівництвом під ключ, використовуючи нестандартні прогресивні технічні рішення і встановлюючи доступні ціни.

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам