Назначити зустріч
Залишити заявку

Ангари з металу – зручність і універсальність

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

В нинішній час в промисловому і сільськогосподарському будівництві досить поширеним елементом стали ангари. Їх дуже зручно використовувати для складських цілей, а також там можна розміщувати цехи, майстерні, виробничі установки та інші об'єкти. Враховуючи популярність ангарів, досить невигідно зводити їх з стандартних матеріалів – цегли, бетону, каменю. Це може зайняти багато часу, а в даному випадку важлива швидкість і продуктивність будівництва, тобто можливість за короткий термін звести багато будівель. Саме тому найбільш затребуваними є швидкоспоруджувані ангари.

Особливості будівництва ангарів

Принцип споруди швидкомонтованих ангара базується на використанні металевих конструкцій. Це профлист на металлокаркасе, при необхідності доповнений іншими елементами (металопластиковими вікнами, дверима, воротами, стіновий обшивкою). Для утеплення стін використовуються сендвіч-панелі, також їх можна застосувати для обшивки покрівлі. Підлоги заливається бетонною стяжкою. Звести такий металевий ангар в середньому можна за пару місяців, а можливості його використання досить широкі.

Застосування металевих ангарів

Сфера використання подібних конструкцій на сьогоднішній день надзвичайно обширна. Найбільш популярними є ангари-склади, проте можливі й інші варіанти:

Сьогодні багато хто навіть замовляють ангари з профлиста для облаштування там офісу. Адже є можливість монтажу вікон, дверей, внутрішніх перегородок і утеплення. Цілком підходящі умови для розміщення підприємства.

Переваги швидкомонтованих ангарів

У порівнянні з капітальним будівництвом, швидкобудуюємі технологія має безліч плюсів. Один з основних – це доступність, адже на матеріали і роботи не доведеться витрачати багато коштів на будівництво ангара. Також вагомою перевагою є швидкість споруди. Всі необхідні елементи майбутньої конструкції виготовляються на заводі, а потім оперативно збираються на вашій території. При необхідності готовий ангар можна розібрати і перевезти на інше місце, що абсолютно неможливо в разі капітальних будівель.

При зведенні металевих ангарів можна вибрати вже готове рішення, або ж замовити індивідуальний проект під себе. Зводити конструкцію можна при будь-яких погодних умовах, тобто, сезонність не має значення. Крім того, у будь-який момент можна змінити при необхідності – розширити, додати нові віконні та дверні прорізи, перегородки і так далі.

Якщо вас цікавлять швидкобудуюємі ангари, то для цього вам потрібно просто зв'язатися з менеджером нашої компанії за телефоном (044) 232-76-97, або замовити розрахунок ангара через форму замовлення. Ми займаємося проектуванням, зборкою і будівництвом під ключ, використовуючи нестандартні прогресивні технічні рішення і встановлюючи доступні ціни.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам