Назначити зустріч
Залишити заявку

Як вибрати відповідний проект

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Якщо вирішено купити проект будинку недорого, ви зробили правильний вибір. При цьому важливо бути індивідуальними. Попередньо варто визначитися з побажаннями та уподобаннями. На питання типового характеру важливо давати унікальні відповіді. Що потрібно враховувати? Ось кілька прикладів.

Головна зручність

Якщо ви збираєтеся купити готовий проект будинку, подбайте про те, щоб було зручно. Необхідно, щоб всі приміщення в будівлі були оптимально розташовані. Заїжджаєте в гараж, відносите покупки в приміщення господарського призначення, а далі йде кухня.

Погодьтеся, що таке розташування зручно. Існують такі будинки, в яких потрібно пройти півбудинку, щоб нарешті опинитися в кухні.

Слід звертати увагу на те, щоб повсякденне життя була гранично зручною. Добре, якщо зі спальні можна було пройти у ванну і далі в гардероб. Це дозволить забезпечити інтимність, зручність гігієнічних процедур і комфортне одягання.

Продумайте простір

Коли виконується проектування споруд, потрібно подбати про холі великого розміру. Це справжній центр комунікаційного характеру. З даного приміщення домашні зможуть потрапляти в різні частини будівлі. Найбільш активне життя завжди відбувається в холі.

Варто подбати, щоб висота стель у вітальні становила 3 ​​метри, а в інших приміщеннях - 2 метри 70 см. Не варто робити похилі стелі, так як вони пригнічують розвиток нашу психіку. Не можна в мансарді розташовувати кабінет.

ідеальний порядок

Важливо, щоб в приватному будинку було максимально багато приміщень господарського призначення, коморах, гардеробів. Їх не вистачає завжди.

Обов'язкова приватність

Проектування споруд повинно враховувати даний параметр. Важливо, щоб вітальня не була відкритою. Часто людині хочеться побути на самоті. З членами сім'ї потрібно перебувати за бажанням, а не за потребою. У кожного приміщення в житло своя неповторна атмосфера.

Поруч з природою

Варто звернути увагу на те, як розташована тераса. Чи не підійде таке рішення, коли вона примикає безпосередньо до вітальні. Вихід повинен розташовуватися в їдальні або кухні. Кухня - це справжнє серце кожної оселі. Дуже зручно взяти чашку з ароматним чаєм і бутерброд і вийти на терасу. Йти на терасу через вітальню або хол набагато довше.

Не варто піднімати перший поверх занадто високо над землею. Досить двох ступенів.

Не витрачайте час, гроші і енергію на будівлю, яка не зможете полюбити. Якщо ви хочете купити проект приватного будинку рекомендуємо звернутися в компанію Winnerstroy.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам