Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування ангарів від Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування будівель і споруд промислового призначення, в тому числі ангарів, - це один із напрямів роботи компанії Winnerstroy. Серед наших робіт можна зустріти промислові будівлі, які призначені для використання в якості складів, а також ті, які служать побутовим цілям, зокрема, використовуються в якості цехів, майстерень і т.д. Цінний досвід, отриманий в результаті багаторічної діяльності компанії на проектно-будівельному ринку України, дозволяє нашим фахівцям в досить стислі терміни представити проект ангара з металоконструкцій, що враховує призначення об'єкта проектування, а також конкретні вимоги і побажання замовника.

Швидке введення об'єкта в експлуатацію та низька собівартість - це головні причини того, що в більшості випадків сучасні ангари і склади будуються з металевих конструкцій. Одним з найбільш затребуваних рішень на сьогоднішній день є проектування ангарів з сендвіч-панелей. По суті сендвіч-панелі - це відносно новий на нашому будівельному ринку матеріал, однак він дуже швидко зарекомендував себе, як один найбільш оптимальних рішень, що поєднують доступність і надійність. Особлива конструкція дозволяє забезпечити високі показники міцності при відносно невеликій вазі панелей.

Де замовити проект?

Якщо вам необхідний якісний проект складу з металоконструкцій, то ви завжди можете зв'язатися з представниками київської проектно-будівельної компанії Winnerstroy для обговорення всіх деталей і замовлення проекту.

Фахівці компанії Winnerstroy розроблять проект необхідного вам промислової будівлі або споруди, а також допоможуть вам прийняти оптимальне рішення в процесі роботи над проектом, що враховує функціональність об'єкта і його економічну обґрунтованість. Крім того, фахівці нашої компанії можуть не тільки розробити проект ангара, що враховує ваші потреби, а й здійснити будівельні роботи по його зведенню. Команда фахівців проектно-будівельної компанії Winnerstroy здатна впоратися із завданням в галузі промислового проектування будь-якого ступеня складності і масштабу.

Зв'яжіться з представниками компанії прямо зараз, щоб проконсультуватися з цікавить вас, а також дізнатися про вартість проектування ангарів в Winnerstroy. Вся необхідна інформація представлена ​​в розділі "Контакти".

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам