Назначити зустріч
Залишити заявку

Виробництво сендвіч панелей, виготовлення металоконструкцій

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Основними видами діяльності нашої компанії є проектування, виробництво та будівництво будівель з легких металоконструкцій (металевих конструкцій).

Наші будівлі застосовні в якості складських і виробничих приміщень, ангарів, промислових споруд, теплиць, павільйонів, торгових та виставкових центрів, спортивних залів і розважальних центрів, гаражів, ангарів авіатехніки, відкритих навісів багатоцільового призначення, модульних будівель і багатьох інших об'єктів. Працюючи на ринку швидкомонтованих будівель, ми комплектували металоконструкціями і брали участь у будівництві різних об'єктів Києва та столичного регіону. Виготовляючи всі основні елементи будівель самостійно, ми маємо можливість істотно знизити собівартість будівлі, не змінюючи його якісних характеристик, бути менш залежними від постачальників, знизити терміни комплектації і монтажу. Наша компанія освоїла технологію виробництва і монтажу надлегких швидкомонтованих будинків системи «Light Build». Надлегкість будівлі «Light Build» досягається за рахунок легкого каркаса, виготовленого з холодногнутого оцинкованого профілю. Будівлі системи «light Build» застосовні в якості: складських та виробничих комплексів, торгових та виставкових центрів, павільйонів, теплиць, гаражів, ангарів, відкритих навісів багатоцільового призначення, модульних і багатьох інших споруд. Ще один напрямок діяльності фірми — виготовлення будівельних та нестандартних металоконструкцій. Це колони, ферми, ригелі, зв'язку, ємності різного призначення, ворота, гаражі, стелажі і багато іншого. Професіоналізм і досвід фахівців компанії гарантує високу якість навіть самих складних металоконструкцій. Компанія несе відповідальність за розробку конструктивних рішень і докладає максимум зусиль для їх реалізації.

Компанія здійснює виготовлення металоконструкцій наступних об'єктів:

Професіоналізм і якість

Ми здійснюємо проектування, виготовлення і монтаж металоконструкцій і маємо для цього усім необхідним обладнанням, включаючи зварювальне, термічне і фарбувальне. Для виготовлення будівельних металоконструкцій використовується сталь різних марок: вуглецева звичайна і конструкційна низьколегована та інструментальна.

У компанії працює постійний колектив професіоналів всіх будівельних спеціальностей. Весь технологічний ланцюжок будівництва швидкомонтованих будівель ми виконуємо власними силами, і тому впевнено відповідаємо за якість і терміни виконаної роботи. До Ваших послуг досвідчені інженери і робітники.

При здачі об'єкта «під ключ» ми готові виконати всі необхідні роботи: земляні роботи, монтаж швидкомонтованих металоконструкцій каркасу будівлі, монтаж технологічного устаткування, зведення огороджувальних конструкцій, роботи з влаштування інженерних мереж і обладнання та ін У разі необхідності наша компанія, у відповідності з Вашими побажаннями, адаптує вже наявні типові проекти до умов конкретної ділянки.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам