Назначити зустріч
Залишити заявку

Модульні будинки – технологія нового покоління

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Коли мова йде про будівництво нового будинку, багато хто розуміють, що це величезний комплекс робіт, який може затягнутися на роки. Навіть невеликий приватний будинок побудувати непросто, не кажучи вже про багатоквартирних, промислових, торгових об'єктах. А якщо ні? Що, якщо будівництво будівель може бути гранично простим і займати короткий проміжок часу? Це може здатися фантастикою, але насправді абсолютно реально. Сьогодні модульні будинки отримують все більш широке поширення.

Принципи модульної технології будівництва

По суті, модульні будівлі зводять з контейнерів. Тобто, вони мають металевий каркас, по периметру якого встановлені профлисти. Також це можуть бути композитні панелі. Крім того, в даній конструкції передбачається скління, при бажанні навіть у всю стіну. Це свого роду великий «конструктор», який можна збирати на свій розсуд. Оскільки конструкція будинку практично повністю металева, для зовнішніх стін передбачається тепло-, гідро - і пароізоляція. В якості утеплювача зазвичай використовується пінопласт та інші панельні матеріали. Внутрішні стіни виготовляє в основному з гіпсокартону, а підлогу заливають бетонною стяжкою.

Всі елементи модульного будинку виробляють на спеціалізованих підприємствах, а потім привозять на вашу ділянку і здійснюють збірку. Також до готового будинку підводяться всі інженерні комунікації.

Переваги модульних будинків

Бетонна, цегляна або кам'яна будівля будується дуже довго, воно вимагає багато сил, ресурсів, грошових коштів. Ось чому будівництво модульних будівель сьогодні набирає все більших обертів. Його можна зробити буквально за кілька днів, якщо мова йде про невеликому приватному будиночку. А зведення об'єкта площею близько 300 квадратних метрів займе приблизно місяць. Це строки непорівнянні зі стандартним будівництвом, на яке йдуть роки.

Ще одна хороша новина – модульний будинок може переїхати з вами! Фантастика, чи не правда? Його можна звести навіть на орендованій земельній ділянці, а після закінчення терміну забрати з собою на нове місце. Їх конструкція має порівняно невелику вагу і не вимагає закладки фундаменту. Заселятися в такі будинки можна відразу ж після монтажу. Міцність модульних будівель досить висока. Вона досягається за рахунок високого ступеня жорсткості самого листа.

Застосування модульних будинків

Модульні технології будівництва отримують все більш широке поширення. Вони використовуються:

Також модульна конструкція може стати прибудовою до вже наявного у вас вдома. Наприклад, ви хочете звести другий поверх, але побоюєтеся, що фундамент не витримає подібного навантаження. Модульний будинок в даному випадку стане відмінним рішенням через свою легкості.

Компанія «Winnerstroi», яка є справжнім експертом в модульному будівництві.

Для отримання ціни на модульні будівлі вам потрібно просто зв'язатися з менеджером нашої компанії за телефоном (044) 232-76-97, або замовити розрахунок модульного будівлі через форму замовлення. Наші менеджери допоможуть вибрати і купити модульний будинок в Києві що повністю відповідає Вашим вимогам.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам