Назначити зустріч
Залишити заявку

Індивідуальне проектування будинків в Києві – компанія Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Якщо ви не знаєте, кому довірити індивідуальне проектування будинків - компанія Winnerstroy рада запропонувати вам взаємовигідне співробітництво під ключ від професійних інженерів, дизайнерів і архітекторів. Протягом тривалого тимчасового періоду ми працюємо на насиченому конкурентами ринку Києва і України, раді запропонувати вам комплекс робіт з проектування під ключ. Будьте впевнені, пакет документації, яку ви отримаєте, буде цілком відповідати вашим перевагам.

За тривалий період роботи індивідуальне проектування будинків і котеджів у нас замовило величезна кількість людей. У нашій фотогалереї ви можете ознайомитися з прикладом побудованих споруд, адже ми спеціалізуємося не тільки на проектуванні, але також працюємо в галузі будівництва та архітектурної реконструкції. Якщо ви потребуєте в пакетному вирішенні «під ключ» - нашим менеджерам є, що вам запропонувати.

Чому варто замовити індивідуальний проект будинку в Києві?

Перше і найголовніше - ви відходите від уніфікації, по якій так любили працювати в радянські часи. Наші співробітники пропрацюють і нададуть вам необхідну проектну документацію для будівництва. Етапи наших робіт виглядають наступним чином:

Розробка ескізного проекту. Працюємо над фасадом, створюємо поверхові плани.

Підготовка проектної документації. Відображаємо на папері всі можливі нюанси, починаючи планом покрівлі і закінчуючи специфікацією прорізів. Звертаємо вашу увагу - до кожного проекту ми докладаємо пояснювальні записки, а також гарантуємо супровід після завершення всіх робіт з проектування.

Розділ конструктивної планування включає в себе кілька підрозділів, до складу яких входить специфікація на матеріали, які потрібно для роботи будівельної бригади на об'єкті.

Також для індивідуального житлового будинку в проекті ми готуємо пакет документів, що стосуються інженерних комунікацій. До її складу входять такі пункти:

Співпрацюйте з професіоналами - компанія Winnerstroy пропонує вам привабливу вартість індивідуального проекту будинку. Тільки вигідні ціни, пакетні рішення, професіоналізм і гарантія якості наданої послуги. Також ми готові розрахувати кошторис на будівельні витрати за готовими проектами.

Зв'яжіться з нами прямо зараз або залиште заявку на сайті - наші співробітники подзвонять у зручний для вас час і дадуть відповіді на всі ваші запитання. Нагадуємо про можливість заглянути в фотогалерею з прикладами робіт на сайті - ознайомтеся з уже реалізованими проектами.

Winnerstroy - професіоналізм, якість, гарантії. Послуги проектування і будівельні роботи. Чекаємо ваших дзвінків!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам