Назначити зустріч
Залишити заявку

Для чого потрібна і як створюється архітектурний проект

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування об'єкта - це робота, результат якої є визначальним для етапу безпосереднього будівництва. Але є ще й інша сторона. Проект будівлі або споруди необхідний для узгодження споруди з місцевими державними службами. Для виконання цього досить відповідального обсягу робіт необхідно звернутися в архітектурне бюро, фахівці якого зможуть розробити весь необхідний для узгодження з державними структурами пакет документації.

Важливо розуміти, що повний пакет документації (креслень, розрахунків і т.п.), необхідний для будівництва будівлі, можна розділити на три типи проекту:

Ескізний. Створення ескізного проекту є одним з найперших етапів архітектурного планування. Ескіз об'єкта повинен давати інформацію про зовнішній вигляд, функціональні можливості і конфігурації будівлі.

Архітектурний проект. Він створюється, спираючись на ескізний проект, але включає в себе більш повну інформацію, зокрема, враховує ряд вимог до об'єкту (соціальних, екологічних, санітарно-гігієнічних, функціональних та інженерно-технічних).

Робочий проект. Фінальний комплект документів, які є підставою для початку будівельних робіт.

По суті саме архітектурне проектування - це детальне вивчення всіх тонкощів майбутнього об'єкта і розробка ескізного, архітектурного і робочого проектів, підкріплених наявністю пакету документів, необхідного для реконструкції або будівництва.

Winnerstroy (Віннерстрой) - це висококваліфіковане архітектурне бюро в Києві. Команда досвідчених фахівців компанії Winnerstroy гарантує відмінний результат своєї роботи. До числа головних переваг компанії Winnerstroy можна віднести: багатий досвід роботи в напрямку проектування і будівництва будівель та споруд різного призначення, в рівній мірі відповідальний підхід до виконання завдань різного ступеня складності, великий пакет послуг, що надаються в напрямках проектування, будівництва та реконструкції будівель і споруд, а також їх доступна вартість.

Щоб отримати більш детальну інформацію про послуги компанії і проконсультуватися по вас цікавлять, вам достатньо зв'язатися з представниками Winnerstroy будь-яким зручним вам способом.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам