Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво овочесховищ і зерносховищ

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Овочесховища та зерносховища під ключ

Хороший урожай недостатньо просто зібрати. У сільськогосподарської діяльності, крім посіву, поливу та збору продукції важливу роль відіграє також її зберігання в хорошому стані. Урожай овочів і зерна зберігається в таких спорудах як овочесховища або зерносховища.

Фахівці компанії «Winerstroy» пропонують своїм клієнтам будівництво зерносховищ і ангарів для зберігання овочів. Великий досвід фахівців компанії в цій справі може гарантувати якість самих будов і збереження продукції в них зберігається.

В силу багатьох обставин в сучасному світі такий процес, як будівництво зерносховищ необхідно вести відповідно до величезною кількістю важливих вимог і норм.

Згідно нормативної документації зерносховище неодмінно повинно комплектуватися:

Крім цього, в зерносховище може проводитися термічна процедура додаткової дезінфекції та газова дезінсекція зерна, які також вимагають установки відповідного обладнання.

Для забезпечення зберігання різних типів зерна в зерносховищі може бути передбачено поділ за допомогою перегородок.

Дуже важливо також не травмувати зерно під час розвантаження або навантаження, тому дані процеси повинні бути механізовані особливим чином.

Зерносховища - це ангари, які повинні володіти достатньо місткими площами і при цьому мати можливість бути обладнані різного роду механізмами і технічними новинками, які забезпечують збереження продукції. До того ж такі будівлі повинні бути герметичними і адаптованими до різких перепадів температурного режиму.

Особливості будівництва овочесховищ

У таких процесах як проектування і будівництво овочесховищ обов'язково потрібно враховувати той факт, що овочі зберігаються в ангарах в основному саме в зимовий, холодний період. А це означає, що дуже важливими для спорудження якостями є герметичність і надійна ізоляція тепла. Такого роду будівлі неодмінно повинні бути обладнані установками, що підтримують всередині необхідні кліматичні умови.

Також для подібних будівель необхідні якісні системи вентилювання, охолодження, обігріву, зволоження і осушення повітря.

Досвідчені фахівці компанії «Winerstroy» здатні врахувати в процесі будівництва всі ці та багато інших особливостей будівель такого роду і створити для вас овочесховища і зерносховища, які сприятимуть прибутковою аграрної діяльності.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(10 голосов, в среднем: 4.10 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам