Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівельні вагончики, вагончики, міні офіси, дачні будиночки

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Наше підприємство займається виробництвом та постачанням будівельних, спальних, санітарних, офісних (прорабські) побутівок, блок-постів, міні-офісів, літніх будиночків для баз відпочинку, дачних будиночків, "душових кабін" та інших модульних будівель на замовлення юридичних осіб і громадян на умовах договорів або згідно з домовленістю сторін.

Модульні будівлі при необхідності можуть встановлюватися в два поверхи або в одноповерхова багатокімнатні будову. Кваліфіковані фахівці підприємства створюють будови будь-яких розмірів і комплектації європейського рівня з світовим стандартам і надійності.

Сучасні матеріали, які використовуються для внутрішньої обробки, а також встановлення додаткового обладнання (обігрівач, кондиціонер, сантехніка та ін ) створить необхідний комфорт на роботі (будівельних майданчиках, офісах) або відпочинку (дачних ділянках).

"Будівельні битовки" призначені для тимчасового проживання або використання в якості робочого приміщення. (Як вибрати битовку, а також про типи побутівок читайте тут, про призначення побутівок тут, на чому можна заощадити при виборі побутовки читайте тут). Відпрацьована технологія виготовлення дозволяє виготовити партію будівельних побутівок під замовлення за проектом замовника якісно та в стислі терміни.

"Врем'янка" представляє собою міцну рамну конструкцію. Краї рам жорсткі, виконані з прокатних або гнутих металевих профілів, стійки рам з дерев'яного бруса, до якого закріплена зовнішня та внутрішня обшивка. Стіни, підлога і дах побутівки утеплені теплоізоляційним матеріалом. Фундамент вагончика — це гравійна підсипка, бетонні блоки або дерев'яні бруси. Як правило, побутівка, залежно від призначення, може бути обладнана електропроводкою, світильниками, розетками, вимикачами і т. д. Побутівка контейнерного типу призначена для різних кліматичних умов в діапазоні від -45 до +50C. Побутівка володіє такою конструкцією, яка дозволяє перевозити її залізницею, автотранспортом або вантажний авіацією. З цієї причини побутівка оснащена спеціальним пристроєм, здатним забезпечити безпечну та надійну перевезення на транспортних засобах.

Вагончик ідеально підійде для тимчасового проживання та на дачних ділянках, і на будівельних об'єктах. Побутовки, оброблені зсередини і зовні, будуть сприяти комфортному відпочинку та продуктивної праці. Найпопулярніші види утеплювачів для вагончиків — мінеральна вата, обшита вагонкою або профлистом. Все це робить битовку придатної для тривалого проживання людей.

"Врем'янка" має наступну конструкцію: знизу є полози для легкості наземної експлуатації. Зазвичай у неї подвійний утеплюють підлогу, особливо якщо це будівельна побутівка призначена для проживання будівельних бригад. Стіни, як правило, являють собою дерев'яний каркас з утеплювачем (вагонка або оргаліт), а зовні стіна оббивається вагонкою, фарбується. Покрівля — плоска пофарбований металевий лист.

В залежності від галузі використання і особливостей конструкції побутовки поділяються на наступні види:

"Будівельні вагончики" виготовляються з металевого або дерев'яного каркасів, а для обшивки використовується оцинкований профнастил. Конструкція будівельного вагончика має високу міцність, яка необхідна при неодноразових навантаження-розвантаження. Будівельні побутівки являють собою комфортабельні одноповерхові споруди, призначені для проживання як робочого, так і начальницького складів. У будівельних битовка передбачені обробка та теплоізоляція стін і стелі, монтаж вікна і вхідних дверей, а також проведення електропроводки. Будівельні вагончики також часто застосовуються в якості складських та адміністративних будівель, постів охорони.

Побутовки дерев'яні користуються великим попитом у будівельних та ремонтних компаній. Як правило, побутовки дерев'яні доставляються в готовому зібраному вигляді, а після установки вони відразу ж готові до використання. Побутовки дерев'яні відрізняє невисока вартість і цілком прийнятні умови проживання. Така побутівка буде підходящим варіантом тимчасового житла, коли, наприклад, будинок на ділянці ще не побудований. Побутовки дерев'яні відрізняються коротким терміном будівництва: побутівка може бути готова вже через добу — дві. Всередині і зовні дерев'яні побутівки обробляються вагонкою, вікна оснащуються дерев'яними віконницями, а покрівля покривається металом.

Дачна побутівка — один з найпоширеніших видів житлових приміщень тимчасового використання. Дачна побутівка доставляється на місце вже в зібраному вигляді. У неї також є спеціальні підйомні механізми, і з цієї причини не трубет використання підйомного крана. Дачні побутівки також використовуються як приміщення під пост охорони або під прорабські приміщення. Головною перевагою таких побутівок можна вважати компактні розміри, зручність в експлуатації і досить низька ціна. Крім того, дачні побутівки представляють інтерес для лісництв, мисливсько-рибальських господарств і навіть пересувних постів ДАІ. Надійні, комфортні та екологічно чисті, такі побутовки не поступляться технічно оснащеним приміщенням, та ще й допоможуть скоротити витрати на житло. Дачна дерев'яна побутівка буде служити протягом тривалого часу навіть у найсуворіших кліматичних умовах.

Блок — контейнер відноситься до одного з типів металевих побутівок. Металеві побутівки мають ряд переваг перед дерев'яними: більш довгий термін служби, велика ступінь комфортності. Блок — контейнер є універсальною складальної одиницею для зведення побутових містечок, адміністративних та виробничих будівель (у тому числі багатоповерхових) будь-якого планування. Блок — контейнер може бути обладнаний електрообігрівачами, кондиціонерами, вентиляторами, розетками та іншими предметами, призначеними для комфортабельного проживання. В залежності від призначення блок-контейнер обробляється пластиком, МДФ — панелями, гіпсокартонними панелями, оргалітом або ДСП. Може використовуватися в якості житлового, санітарного (душові, туалети і. д. ) офісного, виробничого приміщення, поста охорони, кіоску. Має повну заводську готовність.

Вагончики і побутівки ставляться до мобільних конструкцій для тимчасового перебування людей. Як правило, вагончики і побутівки оснащені необхідні комунікації. Вагончики і побутівки можуть бути представлені як дерев'яними вагончиками і побутівки, так і металевими вагончиками і побутівки. У більшості випадків, металеві вагончики і побутівки відносяться до будівельні вагончики, а дерев'яні вагончики і побутівки — дачні побутівки.

Застосування вагончиків і побутівок дуже широке: на будівельних об'єктах, для приватників, як пункти охорон і кімнат відпочинку.

Особливих відмінностей між дерев'яними та металевими вагончиками і побутівки немає. Термін експлуатації дерев'яних вагончиків і побутівок значно нижче, ніж у металевих вагончиків і побутівок.

Побутовки будівельні призначені для будівельних бригад, тому вони виробляються більш міцними і зносостійкими. Крім того, побутовки будівельні стійкі до атмосферних умов. Побутовки дачні — прекрасний варіант мобільного будиночка, який може бути встановлений на дачній ділянці. Побутовки дачні більш економічний варіант в порівнянні з побутовки будівельні і більш зручні в зборі. Як побутовки будівельні, так і побутівки дачні, можуть бути обшиті облицювальним сайдингом зовні, усередині побутовки будівельні і побутівки дачні обшиваються пластиковими панелями.

побутовки будівельні і Побутівки дачні абсолютно надійні, універсальні та зручні. Побутовки будівельні і побутівки дачні мобільні, при правильних умовах експлуатації можуть прослужити понад 15 років. Побутовки будівельні, а також побутовки дачні легко ремонтуються, при необхідності відбувається заміна окремих елементів конструкції побутівок будівельних і побутівок дачних. Всі конструкції вагончиків і побутівок укомплектовані необхідними кріпильними і складальними елементами, тому збір вагончиків і побутівок може здійснюватися навіть не фахівцями. У подібних битовка, а також в битовка на шасі можуть розміщуватися міні торговельні точки, пункти по ремонту взуття, автомобільних шин і т. п.

Внутрішня комплектація будівельного вагончика: розташування кімнат, дверних прорізів, вікон, електрообладнання — при бажанні за проектом замовника.

Наші вироби максимально відображають співвідношення ціни і якості!

Побутівка комплектується паспортом. Можлива комплектація різним додатковим обладнанням (сходами, вентиляційними люками, електрообігрівачами, водонагрівачами, припливно-витяжними вентиляторами, кондиціонерами, сантехнікою, у тому числі з введенням/виведенням гарячої і холодної води, каналізацією).

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам