Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво висотних конструкцій

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Хмарочос - спрямоване вгору будівлю. В даний час у великих містах знову актуально будівництво висоток. Сталося це після перерви протягом тридцяти років. За часів СРСР висотними в основному були адміністративні споруди. Сьогодні це житлові комплекси та офісні споруди.

Особливості

В Україні висотним називається будова, яке по висоті перевищує 100 метрів. Якщо будівля має 50 - 10 метрів, воно називається підвищеної поверховості. Будівельні компанії, які вміють зводити надійне житло і встигли побудувати масу подібних конструкцій, можна перерахувати по пальцях. Будівництво висотного будинку - сьогодні, як і раніше, відповідальний процес. Важливо дотримання технології, так як найменші неточності можуть призвести до серйозними проблемами.

Фірми встигли накопичити солідний досвід в сфері зведення надійних варіантів. Сфера їх успішної діяльності - будівництво висотних монолітних будинків. При цьому використовуються кращі зарекомендували себе технології і оптимальні матеріали найвищої якості. Величезна кількість об'єктів вже здано в експлуатацію.

В процесі будівництва актуальних об'єктів застосовуються кращі азіатські і європейські технології. Використання сучасних систем опалубки дозволяє без праці втілювати самі незвичайні дизайнерські та архітектурні рішення. Особлива увага приділяється інженерним системам. Будівництво новобудов - економічне рішення для сучасних людей, які цінують інновації. Будинки, що складаються з безлічі поверхів, ідеально економічні. В процесі експлуатації вони споживають мінімум ресурсів. Це пояснює їх популярність.

Сильні переваги зарекомендували себе фірм, виконання монолітних неймовірно складних робіт з залізобетонними конструкціями. Наприклад, сьогодні активно застосовується затребувана технологія «UP & DOWN» .. вона має на увазі зведення надземних і підземних поверхів будівлі в умовах забудови міста. Це дозволяє істотно заощадити фінансові ресурси і час.

Якщо вас зацікавило будівництво будинку, новобудови стануть найкращим варіантом втілення задуманого. Фахівцям під силу зробити все якісно і швидко. При цьому гарантовано створення довговічного та надійного будівлі, яке даруватиме комфорт протягом довгого часу.

Компанія Winnerstroy працює в Києві. На рахунку фірми безліч успішно реалізованих проектів. Зателефонуйте нам за вказаними телефонами і замовте наші послуги.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам