Назначити зустріч
Залишити заявку

Виготовлення металоконструкцій для будівництва будинків

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

В останні роки металоконструкції - надзвичайно затребуваний матеріал для будівництва будинків. Проводять їх з різноманітних сплавів, асортимент виробів досить широкий. До переваг їх можна віднести легку вагу, високу технологічність, простоту монтажу, варіативність, а також міцність і довготривалий термін експлуатування. В силу цих причин будівлі, сконструйовані з металоконструкцій, все частіше можна зустріти в сучасному будівництві.

Застосування металоконструкцій

Сучасні технології дають можливість зводити з металоконструкцій найрізноманітніші будови. Спочатку вони застосовувалися в основному для облаштування павільйонів, ангарів і складів, однак сьогодні сфера застосування металоконструкцій істотно розширилася. Їх активно задіюють для зведення різних промислових об'єктів: цехів, сховищ, будівель сільськогосподарського призначення. Крім того, досить популярними стали житлові об'єкти з металоконструкцій. Сьогодні все частіше можна зустріти приватні і багатоквартирні будинки, виконані з даних матеріалів. При використанні сучасних утеплювачів можна зробити їх цілком прийнятними для проживання, а також досить практичними і бистровозводімимі. Крім цього, з металоконструкцій виконуються різноманітні господарські будівлі: паркани, огорожі, альтанки, сходи, павільйони та багато іншого.

Легкі металоконструкції

Легкі металоконструкції - матеріал, часто використовуваний останнім часом для будівництва житлових будинків. Вони дозволяють швидко створювати каркас, який не несе навантаження і тому може бути застосований без попереднього облаштування фундаменту. Ще однією перевагою даної конфігурації є швидкість монтажу. Збірка відбувається за допомогою застосування спеціальних кріплень - тобто, відсутня необхідність в зварювальних роботах та інших неприємних операціях. І нарешті, подібне будівництво досить економічно, ця технологія істотно здешевлює будівлю в порівнянні з класичною будівництвом. В силу цих причин будівлі з металоконструкцій все стрімкіше набирають популярність.

Каркасні будівлі з металоконструкцій

Легкі металоконструкції дозволяють створювати будь-які каркаси майбутніх будівель без особливих витрат часу і трудових ресурсів. Саме тому в останні роки їх популярність стрімко зростає. Сьогодні з металоконструкцій активно проектуються торгові центри, промислові приміщення, готельні комплекси, офісні будівлі, а також житлові об'єкти. До переваг даного виду будівель можна віднести бистровозводімость, пожежну безпеку, естетичність і зниження витрат на будівництво. Крім того, оскільки будівлі з металоконструкцій, їх можна перевозити з місця на місце. Наша компанія виконує виготовлення металоконструкцій на замовлення під вашу задачу за доступну вартість!

Металоконструкції ціна від 31 000 грн /т

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам