Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування багатоповерхових і малоповерхових будинків

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Здійснити проект житлового будинку – непроста і відповідальна задача, яка передбачає перебування та проживання великої кількості людей з різними потребами і життєвим укладом. Тому в даному питанні так важлива опрацювання кожної деталі житлового комплексу.

Сучасна типологія житлових споруд відрізняється різноманітністю варіантів. Під кожен проект розробляються різні рішення з планування, зведення фасаду та оформлення інтер'єру. Плюс, будівництво нового житлового будинку (будь то багатоповерховий будинок з великою кількістю квартир або ж малоповерхова будівля з невеликою кількістю сімей) завжди починається з оцінки архітектурних особливостей району, де планується зведення нового будинку. Крім норм містобудування та місцевого законодавства, професійні компанії звертають пильну увагу на зовнішній вигляд навколишніх будинків, щоб вже на етапі розробки проекту підбирати ті матеріали, які відповідають стилістиці округи.

Сьогодні проектування багатоповерхового будинку передбачає створення проекту багатофункціонального житлового комплексу. Серед інших видів будівництва і проектування (приватні житлові будинки, малоповерхові будинки для декількох сімей), саме цей тип відрізняється особливою складністю, а також вимагає специфічних навичок команди.

У цілому, при будівництві житлового будинку потрібен комплексний підхід. Охопити і детально описати всі компоненти майбутніх робіт буває складно. Тому проектна організація стикається з необхідністю вчасно і в повній мірі розкрити очікування не тільки замовника, але і тих, хто в майбутньому буде проживати в новому будинку.

При проектуванні житлового комплексу (з парковками, офісами, дитячими, спортивними майданчиками) та малоповерхових житлових будинків, досвідчена компанія з особливою увагою підходить до планування квартир. Оскільки від зручності інтер'єру квартир залежить комфорт проживання в них. У зв'язку з цим використовуються різні планувальні рішення, щоб кожен міг вибрати для себе квартиру по серцю.

Від досвіду і навичок проектної компанії залежить, чи буде підсумковий багатоповерховий проект успішним як з комерційною, так і з точки зору мешканців.

Компанія "Winnerstroi" в процесі роботи над проектом житлових споруд враховує потреби замовника та мешканців і грамотно втілює їх. Ми використовуємо сучасні технології та інноваційні конструкторські рішення, реалізуючи найсміливіші побажання клієнтів. На етапі проектування експерти компанії використовують 3D графіку, щоб замовник міг побачити, яким буде будинок після завершення будівництва, навіть якщо будинок знаходиться ще до або в стадії «котловану». Завдяки тривимірного формату можна відтворити планування кімнат, а також розташувати деталі внутрішнього оздоблення.

Раді бачити вас в числі наших клієнтів! Ми будуємо нерухомість, яка користується попитом!

Для отримання ціни на проектування будинків вам потрібно просто зв'язатися з менеджером нашої компанії за телефоном (044) 232-76-97, або замовити розрахунок проекту будинку через форму замовлення.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам