Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Проектування багатоповерхових і малоповерхових будинків

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування багатоповерхових і малоповерхових будинків Статті

Здійснити проект житлового будинку – непроста і відповідальна задача, яка передбачає перебування та проживання великої кількості людей з різними потребами і життєвим укладом. Тому в даному питанні так важлива опрацювання кожної деталі житлового комплексу.

Сучасна типологія житлових споруд відрізняється різноманітністю варіантів. Під кожен проект розробляються різні рішення з планування, зведення фасаду та оформлення інтер'єру. Плюс, будівництво нового житлового будинку (будь то багатоповерховий будинок з великою кількістю квартир або ж малоповерхова будівля з невеликою кількістю сімей) завжди починається з оцінки архітектурних особливостей району, де планується зведення нового будинку. Крім норм містобудування та місцевого законодавства, професійні компанії звертають пильну увагу на зовнішній вигляд навколишніх будинків, щоб вже на етапі розробки проекту підбирати ті матеріали, які відповідають стилістиці округи.

Сьогодні проектування багатоповерхового будинку передбачає створення проекту багатофункціонального житлового комплексу. Серед інших видів будівництва і проектування (приватні житлові будинки, малоповерхові будинки для декількох сімей), саме цей тип відрізняється особливою складністю, а також вимагає специфічних навичок команди.

У цілому, при будівництві житлового будинку потрібен комплексний підхід. Охопити і детально описати всі компоненти майбутніх робіт буває складно. Тому проектна організація стикається з необхідністю вчасно і в повній мірі розкрити очікування не тільки замовника, але і тих, хто в майбутньому буде проживати в новому будинку.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування багатоповерхових і малоповерхових будинків Статті    При проектуванні житлового комплексу (з парковками, офісами, дитячими, спортивними майданчиками) та малоповерхових житлових будинків, досвідчена компанія з особливою увагою підходить до планування квартир. Оскільки від зручності інтер'єру квартир залежить комфорт проживання в них. У зв'язку з цим використовуються різні планувальні рішення, щоб кожен міг вибрати для себе квартиру по серцю.

Від досвіду і навичок проектної компанії залежить, чи буде підсумковий багатоповерховий проект успішним як з комерційною, так і з точки зору мешканців.

Компанія "Winnerstroy" в процесі роботи над проектом житлових споруд враховує потреби замовника та мешканців і грамотно втілює їх. Ми використовуємо сучасні технології та інноваційні конструкторські рішення, реалізуючи найсміливіші побажання клієнтів. На етапі проектування експерти компанії використовують 3D графіку, щоб замовник міг побачити, яким буде будинок після завершення будівництва, навіть якщо будинок знаходиться ще до або в стадії «котловану». Завдяки тривимірного формату можна відтворити планування кімнат, а також розташувати деталі внутрішнього оздоблення.

Раді бачити вас в числі наших клієнтів! Ми будуємо нерухомість, яка користується попитом!

Для отримання ціни на проектування будинків вам потрібно просто зв'язатися з менеджером нашої компанії за телефоном (044) 232-76-97, або замовити розрахунок проекту будинку через форму замовлення.

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 3 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам