Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво складів і складських комплексів

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

В сучасних реаліях жоден активно розвивається бізнес неможливий без складу. І якщо раніше для зберігання товару можна було використати звичайний гараж або ангар, то сьогодні від зовнішнього вигляду і внутрішньої комплектації складського приміщення залежить не тільки імідж компанії, а також збереження продукції, зручний доступ до вантажів, якість роботи персоналу.

Деякі бізнесмени орендують приміщення під зберігання або ж на швидку руку зводять будова з підручних непрофесійних матеріалів. Даний спосіб має право на життя, але якщо бізнес набирає обертів, і вас турбує не лише якість товару, а також безпеку його зберігання, тоді професійний бистровозводімий склад виправданий як з технічної, так і економічної точки зору.

Складські приміщення зводять з оцинкованих металоконструкцій. Даний матеріал відрізняється низькою металоємністю і високою якістю. Конструкція зводиться дуже швидко, часу і коштів витрачається на будівництво в рази менше. При цьому надійність, стійкість і довговічність споруди – поза всякими сумнівами.

При будівництві таких споруд не потрібно масивний фундамент. Металеві конструкції стійкі до негативного впливу середовища і, за бажанням клієнта, площа складу, висота його стін і ширина прольоту можуть виконуватися різними. Складські приміщення, виконані за модульною технологією, відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом і функціональністю.

До переваг безкаркасних технології слід віднести і той факт, що будівництво складських приміщень можливе незалежно від погодних умов. Також арки не вимагають особливих оздоблювальних робіт, що істотно заощаджує ваші кошти.

Переваги модульної технології при будівництві складів:

  1. вартість будівництва складу доступна і демократична;
  2. терміни будівництва зведені до мінімуму;
  3. мінімальні витрати на утримання будинку;
  4. споруда має привабливий зовнішній вигляд;
  5. можливість побудувати будівлю будь-якої форми, розмірів, виходячи з особливостей діяльності власника;
  6. складські приміщення, відтворені згідно модульної технології, міцні, надійні і довговічні.

протягом багатьох років ми розробляємо проекти складів і виконуємо будівництво. Багаторічний досвід і майстерність фахівців дозволяють нам залишатися лідерами в галузі. Ми чітко дотримуємося наміченим планом, враховуємо вимоги клієнта, а також виконуємо замовлення якісно і в обумовлений термін. Завжди раді надати послугу і підготувати до експлуатації складське приміщення для потреб бізнесу!

Для отримання вартості будівництва складу вам потрібно просто зв'язатися з менеджером нашої компанії за телефоном (044) 232-76-97, або замовити розрахунок через форму замовлення. Наші менеджери допоможуть спроектувати і побудувати склад, повністю відповідний Вашим вимогам.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам