Назначити зустріч
Залишити заявку

Реконструкція будівель в Києві

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Процес реконструкції споруд різних призначень є окремим типом споруди, при якому об'єкти модернізуються, видозмінюються. Це стосується і призначення будівлі: можуть додаватися надбудови, проводиться перепланування, заміна вже існуючих деталей і систем. Крім того, в ході реконструкції споруда відповідають нормам і вимогам санітарного, екологічного та технічного характеру.

Типи реконструкції

Як правило, процес реконструкції підходить для всіх типів споруд:

Реконструкція повного характеру являє собою заміну дверей, вікон, перекриттів і навіть стін. В ході її впровадження зміцнюються стіни і фундамент. Виконується реконструкція теплоізоляційних і інших систем, а також це стосується монтажних, покрівельних і фасадних робіт.

Часткова реконструкція, в свою чергу, вимагає всього лише декількох типів робіт. При часткової реконструкції різних споруд не потрібно зупиняти експлуатацію об'єктів з метою підвищення комфорту функціонування.

Основна мета процесу:

Різні будівлі і споруди потребують реконструкції в декількох випадках:

Етапи реконструкції

Реконструкція будівель і споруд проходить в кілька етапів:

Реконструкція об'єктів будівництва включає такі роботи:

Роботи по реконструкції та реставрації будівель починаються з оцінки стану будівлі, а також сусідньої забудови. На підставі такої оцінки складають технічний висновок про те, чи можливо провести реконструкцію будівельного об'єкта. Потім архітектори, конструктори та інженери створюють проект реконструкції з урахуванням всіх зібраних даних і побажань замовника.

Реконструкція будівель, споруд та забудови спрямована на поліпшення функціональності і модернізацію, це багатоетапний процес, який складніший, ніж будівництво будинку з нуля. Підхід до реконструкції будівельного об'єкта повинен бути індивідуальним в кожному випадку, потрібно брати до уваги особливості стану будівлі, його призначення, а також місцевості розташування.

Єдиний спосіб значно продовжити термін експлуатації - реконструкція будівель. Ціни на послуги компаній, що займаються реконструкцією, залежать від таких факторів, як цільове призначення будівлі, його стан, місце розташування і історична цінність.

У деяких випадках реконструкція будівель недоцільна. Ціна реконструкції досить висока, тому важливо знайти фахівців, які точно оцінять необхідність і можливість її проведення. Багато компаній надають таку послугу, як реконструкція будівель під ключ. Ціна реконструкції під ключ вище, однак така послуга економить час і сили замовника.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам