Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво ангарів-складів

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

З відкриттям нових заводів, зростанням промислового виробництва і обсягом перевезених вантажів в Україні зросла необхідність у будівництві різних складських приміщень. До них відноситься і будівництво ангарів - складів. Для більшості арочний ангар - це величезна спеціальне приміщення для стоянки, технічного обслуговування, ремонту літаків та інших великогабаритних машин і механізмів. Однак ангари передбачають і складське зберігання будь-якої продукції. Будівництво ангарів - складів особливо вигідно для тих виробників, які складують продукцію безпосередньо на місці її продажу.

Сучасні технології дозволяють виробляти будівництво ангара з швидкомонтованих металевих секцій, які монтуються за допомогою автокрана та з'єднуються між собою за допомогою забортовочной машини, Це дозволяє прискорити процес будівництва і мінімізувати витрати. При виготовленні ангарів ми використовуємо сендвіч-панелі, створені з енергозберігаючого матеріалу і повністю відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам. Сендвіч-панелі стійкі до корозії, зношуваності, ультрафіолетового випромінювання і мають довгий термін служби.

Але якщо потрібно побудувати ангар в районах з дуже низькими температурами, то наші фахівці застосовують традиційні методи будівництва — залізобетонні конструкції на металевому підставі, цегляні конструкції, але вже із застосуванням новітніх технологій і проектів будівництва, що дозволяє зберегти надійність споруди і поліпшити зручності роботи в ньому навіть при 40 С.

Проектно-будівельна компанія "Winnerstroi" пропонує здійснити будівництво ангарів за типовими проектами або орієнтуючись на вимоги замовника. Ми гарантуємо якість будівництва, що відповідає європейським вимогам.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам