Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування будівель та споруд: що таке проект

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Сучасна суспільство розвивається настільки динамічно, що практично всі рішення, пов'язані з обслуговуванням потреб людей, повинні реалізуватися максимально швидко і якісно. Будівництво є в деякому сенсі індикатором розвитку міста, регіону і в цілому країни, а сама якість вибудованих торговельних та спортивних комплексів, заводів, лікарень, поліклінік і житлових будинків безпосередньо залежить від створення продуманого проекту.

Проектування будівель та споруд - складний процес підготовки пакету проектних документів, що є базовою інформацією для виконання будівельних робіт. Як правило, проекты делятся на индивидуальные, т.е. абсолютно ексклюзивні, підготовлені по персональній заявці, і типові, т.е. готові, створені за загальними вимогами. У деяких випадках оптимальним рішенням може бути, не створення нового, а перероблення вже готового, наприклад, не індивідуальне проектування котеджу, а адаптація типового проекту котеджджа. Однак у будь-якому випадку тільки створення індивідуального проекту дозволяє максимально повно враховувати вимоги та побажання замовника, а також особливості реального місця розташування об'єкта.

Від чого залежить вартість проектування

Важливо розуміти, що над підготовкою проекту працює група спеціалістів, зокрема, архітектори, інженери та дизайнери. Создание проекта - это сложный технический и творческий процесс, включающий в себя изготовление чертежей и схем, необходимых для максимально точного визуализации всех важных для строительства здания моментов. Стоимость проектирования залежить від безлічі факторів, тому оцінка створення проекту проводиться з урахуванням вартості одного квадратного метра об'єкта будівництва, тому проекти двоповерхових котеджів будуть коштувати дорожче, ніж аналогічних одноповерхових споруд.

Перечислим ключові фактори, що впливають на вартість одного квадратного метра для створення проекту:

Ступінь складності розробки архітектурних та конструктивних рішень.

Совокупная площа об'єкта, що включає в себе площа всіх приміщень.

Геологічні та топографічні умови ділянки.

Якщо вас цікавлять проекти загородних будинків і котеджів у Києві та області, створені командою досвідчених фахівців, що володіють усіма необхідними для виконання даної роботи професійними навичками та якості, то вам слід будь-яким зручним вам способом звернутися до спеціалістів компанії Winnerstroy.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам