Назначити зустріч
Залишити заявку

Замовити індивідуальний або купити типовий проект будинку?

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Досить часто люди, у яких в планах купити типовий проект будинку, після ознайомлення з пропозиціями на ринку і повторної оцінки своїх можливостей, змінюють початкові плани і замовляють індивідуальне проектування будинків в Києві в компанії Winnerstroy. І це рішення має свої причини, про які ми розповімо нижче.

Типовий або індивідуальний проект?

Більшість сімей в Києві проживає в стандартних багатоповерхівках радянської типової споруди. Універсальні рішення, в кінцевому підсумку, набридають і люди, які цінують свою індивідуальність, затишок і комфорт, замовляють ексклюзивні проекти, заточені під свої особисті потреби, не бажаючи задовольнятися морально застарілої уніфікацією.

Фахівці компанії Winnerstroy знають, наскільки важлива індивідуальність - ми готові врахувати всі побажання замовника і продумати всі деталі для отримання максимально комфортного, надійного, енергоефективного рішення. Гарантуємо унікальність планування і повну відповідність котеджу ваш смак.

Збираючись купити проект одноповерхового будинку, і вибираючи ексклюзивне рішення, ви зумієте догодити всім членам родини. У будинках, побудованих за нашим проектом, буде комфортно і затишно кожному жителю! У розділі з портфоліо на нашому сайті ви зможете ознайомитися з фотографіями вже побудованих об'єктів і вибрати вподобане рішення.

Що ми враховуємо в своїй роботі?

Неважливо, чи бажаєте ви придбати проект будинку з піноблоків або ж хочете замовити монолітне будівництво - результатами нашої роботи ви в будь-якому випадку залишитеся задоволені. Що ми враховуємо в першу чергу?

Також ми готові надати вам на ознайомлення великий архів вже готових, виконаних проектів, з якими ви можете ознайомитися, вибрати краще рішення і, можливо, обговорити з нашими фахівцями можливість внесення правок в уже сформовані проекти.

Компанія Winnerstroy допоможе вам у створенні будинку своєї мрії. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, співробітники з великим досвідом, найкраще співвідношення ціни і якості. Працюють кваліфіковані архітектори, на рахунку яких сотні виконаних робіт.

Якщо ви бажаєте купити проект дерев'яного будинку (а також цегляного, монолітного будови) - зв'яжіться з нами прямо зараз і наші співробітники зв'яжуться з вами в зручний для вас час. Почати будівництво без необхідної документації неможливо і у нас ви можете купити план будинку, в якому враховуються потреби ваших рідних і близьких, які проживають в одному котеджі.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам